Baidu анонсувала випуск смарт дзеркал для заняття фітнесом (2 фото)

38

Індивідуальні заняття спортом стають все більш популярними в умовах самоізоляції і карантинних обмежень, викликаних пандемією коронавірусу. Пошуковий гігант baidu з китаю активно розвиває виробництво високотехнологічних продуктів, здатних підвищити комфорт користувача при заняттях фітнесом. Розробники з baidu оголосили про створення розумного дзеркала baidu smart fitness mirror, здатного виконувати функції індивідуального фітнес тренера.

Китайське смарт дзеркало-це величезний екран розміром в повноцінне дзеркало і висотою в людський зріст. У вимкненому стані пристрій нічим не відрізняється від стандартного побутового дзеркала. Однак при включенні на його поверхні загоряється 43-дюймовий ips монітор, вбудований під дзеркальну поверхню.

Розумне дзеркало від baidu також підключає до тренування віртуального фітнес тренера, оснащеного штучним інтелектом і керівного заняттями в режимі реального часу. Пристрій baidu smart fitness mirror може підключатися до мобільних мереж lte, і користувач зможе займатися з різними фітнес тренерами, взаємодіяти зі штучним інтелектом, а також спілкуватися з друзями.

Інтелектуальне фітнес-дзеркало baidu оснащене настроюваним динамічним датчиком, який покращує якість зображення на 40% в умовах слабкого освітлення і підтримує надширококутний кут огляду в 144 градуси. Дзеркало також може записувати зображення в дозволі 2k зі швидкістю 60 кадрів в секунду, наприклад енергійні рухи користувача під час занять фітнесом.

Апаратна база baidu smart fitness mirror працює на 8-ядерному ai процесорі з обчислювальною потужністю 3 tops. Датчики дзеркала здатні розпізнавати рухи людського тіла і зіставляти їх зі стандартними позиціями, коригуючи, в разі необхідності, дії користувача.

Базова модель baidu smart fitness mirror оцінюється в 662 долара, а флагманська модель буде продаватися за ціною 740 доларів.