Xiaomi випустила термокружку mijia mini insulation cup (2 фото)

26

Всюдисущі інженери xiaomi безперервно розробляють все більш досконалі і зручні в експлуатації пристрої для розумного будинку з серії mijia. Черговим, досить дешевим представником лінійки mijia стає вдосконалена кружка mijia mini insulation thermos cup, що забезпечує тривале зберігання при високій температурі різних напоїв, таких як кава або чай.

Кружка mijia має компактні розміри і при невеликій масі в 190 грам забезпечує зберігання 350 мл напою. Невеликі розміри і ергономічна форма дозволяють використовувати кухоль як вдома, так і під час заміської прогулянки або поїздки на роботу.

Вакуумна колба mijia mini insulation thermos cup виготовляється зі спеціальної нержавіючої сталі, придатної для контакту з харчовими продуктами. Поверхня колби чашки стійка до корозії, окислення і легко очищається від забруднення. Внутрішня поверхня оболонки вакуумної колби оброблена за спеціальною технологією міднення, що знижує теплові втрати і забезпечує більш надійний бар’єр для передачі тепла. В результаті напої в чашці тривалий час залишаються гарячими.

Вартість mijia mini insulation thermos cup становить близько 8 доларів. У продажу є гуртки з корпусами, виконаними в чорному, білому, рожевому і синьому кольорах.