Xiaomi watch s1-смарт-годинник преміального сегмента (3 фото)

22

В ході завершальної рік презентації компанія xiaomi представила велику кількість технологічних новинок, в тому числі флагманську серію смартфонів xiaomi 12, фірмову оболонку miui 13, бездротові навушники xiaomi true wireless 3, а також новий смарт-годинник watch s1, які належать до преміального класу виробів.

Нові топові годинники від xiaomi будуть випускатися в корпусі, виготовленому з нержавіючої сталі, а циферблат буде захищений сапфіровим склом. Акумуляторна батарея (470 маг) забезпечить годиннику watch s1 високу автономність: до 12 діб при стандартній експлуатації і до 24 діб в режимі економії енергії.

Циферблат годинника watch s1 отримає круглий 1,43 дюймовий amoled екран з роздільною здатністю 466х466, щільністю пікселів 326 ppi і частотою оновлення 60 гц. Корпус годинника буде представлений в матовому чорному кольорі і сірому металіку, отриманому в результаті ручного полірування. Доступно понад 200 видів циферблатів. Компанія xiaomi відмовилася в серії true wireless 3 від ремінців з силікону і пропонує два види ремінців: з фторкаучуку і з телячої шкіри.

Апаратна база годин xiaomi watch s1 працює на процесорі bes2500bp. Об’єм оперативної пам’яті годинника – 4 гб, а постійна пам’ять отримує об’єм 32 гб. Годинник підтримує роботу з системами двочастотного gps, beidou, глонасс, galileo і qzss. Доступний моніторинг 117 видів фізичної активності. Контролюються і такі показники здоров’я, як частота серцевого скорочення і вміст кисню в крові. Безконтактні платежі можна проводити за допомогою модуля nfc. Вбудовані мікрофон і динамік дозволяють здійснювати телефонні дзвінки через сполучений смартфон.

Залежно від поставляється в комплекті ремінця і виду корпусу ціна xiaomi watch s1 коливається в діапазоні від 173 до 188 доларів.