BMW оголосила про спеціальну пропозицію автомобілів 6-ї і 7-ї серії

468

З квітня 2008 року в салонах офіційних дилерів BMW будуть представлені 70 автомобілів BMW 7-ї серії Black Line Limited Edition і 50 автомобілів BMW 6-ої серії Black Line Limited Edition, створені спеціально для російського ринку.


BMW оголосила про спеціальну пропозицію автомобілів 6-ї і 7-ї серії

Всі автомобілі поставляються з елементами обробки BMW Individual, спеціальним бэджем Black Line на кришці багажника і гравіюванням Black Line на порогах і контролер iDrive. Вартість BMW 740Li Black Line Limited Edition складе 3 938 400 рублів, а BMW 750Li Black Line Limited Edition – 4 370 400 рублів. BMW 630iA Black Line Limited Edition буде коштувати 2 876 400 рублів.

Всі моделі BMW серії Black Line покриваються оригінальної фарбою BMW Individual кольору Azurite Black metallic, із застосуванням технології Xirallic, спеціально розробленої для BMW Individual і не використовується в серійному виробництві. Фарба Xirallic наноситься в 5 шарів. Передостанній шар містить необхідний колір і спеціальні мікрочастинки для екстра діамантового сяйва кузова у виконанні Black Line. Завдяки цьому досягається унікальний переливається насичений колір BMW Individual Azurite Black metallic, який додає автомобілю дійсно неординарний і розкішний блиск.

Окантовка вікон і віконних прорізів чорними глянсовими планками BMW Individual, використовуваними при зовнішній обробці автомобіля, вигідно підкреслює переливчастий блиск кузова. З зовнішнім дизайном гармонує внутрішня обробка BMW серії Black Line в стилі Piano Black Finish. Завдяки застосуванню спеціальної формули рояльного лаку створюється ідеально гладка полірована поверхня декоративних планок насиченого чорного кольору. В цьому стилі виконані: приладова панель, підлокітники, вставки в дверях, дерев’яні вставки на кермі, бічні ручки на стелі. Оббивка сидінь виконана з натуральної шкіри чорного кольору з декоративним швом сірого кольору, який також використаний в обробці дверей шкіряними елементами.

Автомобілі BMW 7-ї серії Black Line оснащені передовим технічним обладнанням: навігаційною системою BMW Professional з голосовим управлінням російською мовою; камерою нічного бачення, що дозволяє водієві бачити в нічний час доби до 300 м дорожнього полотна попереду (для 750Li Black Line), а також системою Adaptive Drive, яка включає в себе набір інтелектуальних систем контролю роботи ходової частини, в тому числі систему Dynamic Drive і систему безперервного регулювання жорсткості амортизаторів EDC. Контролюючи роботу кожного окремого амортизатора з допомогою електроніки, система EDC адаптує жорсткість підвіски до поточної дорожньої ситуації, гарантуючи комфортний рух нерівним покриттям і роблячи підвіску жорсткіше при русі на високій швидкості і водіння в спортивному стилі. Система адаптивного освітлення поворотів, якою оснащений BMW 750Li Black Line Limited Edition, постійно відстежує ступінь відхилення від курсу, кут повороту коліс і швидкість автомобіля, забезпечуючи чудове освітлення дороги і більший комфорт і спокій при їзді.

Всі автомобілі серії Black Line поставляються з автоматичною 6-ступінчастою коробкою передач; охоронною сигналізацією з дистанційним управлінням; сигналізацією аварійного зближення при парковці; біксеноновими фарами з омивачами; внутрішніми і зовнішніми неослепляющими дзеркалами заднього виду; велюровими килимками, а також порогами з антикорозійним покриттям і гравіюванням Black Line.

У комплектацію автомобілів BMW 7-ї серії Black Line Limited Edition входять спортивне рульове колесо з обробкою шкірою і деревом; люк з прозорою кришкою; електричні сонцезахисні шторки для заднього скла і задніх бічних стекол; автодоводчик дверей і автоматична система відкривання і закривання кришки багажника. Автомобілі оснащуються автоматичним контролем клімату з розширеними можливостями. У систему клімат-контролю задній частині салону також входить холодильник.

Комфортні передні сидіння BMW 7-ї серії Black Line Limited Edition з функцією обігріву, електрорегулюванням та пам’яттю для сидіння водія, оснащені электрорегулируемой підтримкою поперекового відділу спини, і систему активної вентиляції. Комфортні задні сидіння з функцією обігріву і електрорегулюваннями на BMW 750Li Black Line Limited Edition також оснащені системою активної вентиляції.

BMW 750Li Black Line Limited Edition додатково оснащується аудіосистемою HiFi Professional DSP, монітором для пасажирів ззаду, з функцією TV і контролер iDrive в задньому підлокітнику. DVD-чейнджер, що встановлюється на BMW 750Li, дозволяє дивитися фільми, в тому числі на задньому моніторі. Мультимедійні системи BMW 740Li і 750Li Black Line Limited Edition також включають радіо BMW Business, CD чейнджер на 6 дисків і підготовку під мобільний телефон.

На BMW 750Li Black Line Limited Edition встановлюються 19-дюймові легкосплавні колісні диски, на BMW 740Li Black Line Limited Edition – 18-дюймові диски.

BMW 630iA Black Line Limited Edition оснащений 19-дюймовими легкосплавними колісними дисками, спортивними передніми сидіннями з обігрівом, з електрорегулюванням та пам’яттю настройок для сидіння водія; шкіряним спортивним рульовим колесом з мультифункцией; автоматичною системою клімат контролю; підготовкою під мобільний телефон з функцією Bluetooth; радіосистемою BMW Professional.

На всі автомобілі встановлено обладнання для країн з холодним кліматом.