Показаний найпотужніший у світі Fiat 500

482

Fiat 500 користується в Європі зараз величезним попитом, а вже в Італії він вже встиг стати культовим.

І керівники Fiat хочуть розвинути успіх своєї дійсно вдалої моделі. Тому на автосалоні в Парижі італійці показали найпотужніший Fiat 500, який тільки може існувати. Ця модель отримала назву Fiat 500 Abarth SS.

Зовні Fiat 500 серйозно відрізняється від звичайної «п’ятисотки». Зокрема, машина отримала нові бампера, бічні накладки, бічні дзеркала зроблені навіщо-то з карбону, задній спойлер, а також величезні колісні диски. Змінена і підвіска, яка стала жорсткіше, посилені гальма. Попрацювали в студії Abarth і над салоном. Тепер цей 3-дверний хетчбек має спортивні «ковші», карбонову обробку салону, новий кермо.

Fiat 500 Abarth SS

Але головне в іншому. Fiat 500 Abarth SS отримав дуже навіть цікавий двигун. Його обсяг лише 1,4 л, однак, завдяки турбонаддуву він видає величезні 180 к. с! І адже ці 180 «конячок» призначені не для великого седана, а для маленького хетчбека класу «А», який за своїми розмірами не набагато більше нашої «Оки»! Ці 180 к. с. дозволяє Fiat 500 Abarth SS розганятися 0-100 км/год за 6,9 с, а максимальна швидкість машини складає 220 км/ч. тобто саме Fiat 500 Abarth SS відтепер має звання найшвидшої машини класу «А» у світі, повідомляє Avto.ru.