Separate Phone: телефон в нестабільному форм-факторі

553

Японська компанія Fujitsu і найбільший японський ж стільниковий оператор NTT DoCoMo вперше об’єднали свої зусилля і створили справді приголомшливу річ – концептфон Separate Phone, який не має стабільного форм-фактора.

Передова технологія дозволять «зібрати» телефон так, як вам цього хочеться в дану конкретну хвилину. Йому можна надати форму слайдера або ротатора, вертикальної або горизонтальної «розкладачки» і навіть розділити на дві частини: в одній руці клавіатура, в іншій – сенсорний екран. Досягти неможливого японським розробникам допомогли магніти, які розташовані на всіх торцях апарату. Вони використовуються для з’єднання двох половинок, спілкування між якими відбувається за допомогою Bluetooth.

Separate Phone

На дисплеї відображаються всі виконувані функції програмного забезпечення, а також відеоінформація, ну і, звичайно ж, фото. Кнопкова частина Separate Phone, як їй і належить, відповідає за управління різними додатками, крім того, в ній розташовані динаміки. При бажанні можна використовувати тільки одну половинку: наприклад, просто слухати музику, відмовившись від відеосупроводу, або читати з екрану книгу без використання «звуковий» частини.

Separate Phone

Separate Phone був представлений на виставці електроніки CEATEC 2008, що проходить в даний час в Токіо, та вже встиг стати справжнім хітом цього заходу. Але незважаючи на безсумнівний успіх нової технології, Fujitsu і DoCoMo не збираються найближчим часом запускати апарат в масове виробництво, обґрунтовуючи відмову необхідністю доопрацювання системи, повідомляє Cifrovik.