Samsung поповнила лінійку телефонів DuoS моноблоком D780

490

Компанія Samsung Electronics оголосила про початок масового виробництва мобільного телефону Samsung D780 Duos, який здатний працювати з двома SIM-картами одночасно.


Samsung поповнила лінійку телефонів DuoS моноблоком D780

За допомогою нового апарату користувач може використовувати дві SIM-карти одночасно. Тобто, навіть користуючись одним номером, можна приймати дзвінки на інший. Плавний перехід з однієї SIM-карти на іншу створює враження, ніби користуєшся двома різними мобільними телефонами, але носиш з собою тільки один.

D780 є наступником користується широким визнанням моделі D880 — першого двухкарточного GSM-телефону Samsung в лінійці Duos. І якщо D880 являє собою слайдер класу «люкс», то D780 втілює мінімалізм і вишуканість класичного форм-фактора моноблок, виконаного в кольорах благородного темного і дзеркального срібла.

Подібно D880, Samsung D780 також демонструє розвинену мультимедіа-функціональність, в тому числі 2-мегапіксельну камеру, 2,1-дюймовий чіткий QVGA TFT-дисплей і FM-радіо. Більш того, він також обладнаний батареєю підвищеної ємності (1200 мАч) і розширеної коннективностью з підтримкою Bluetooth 2.0 і USB 2.0. Розміри апарата становлять 115×49,6×15,7 мм.

Samsung D780 з’явиться в Росії вже в травні, а незабаром після того — в Південно-Східній Азії, Європі та на Близькому Сході.