Vitek: два нових портативних телевізора

455

Vitek представив 2 моделі кольорових портативних телевізорів VT-5016 і VT-5017 c широкоформатними рідкокристалічними дисплеями з діагоналлю 7 дюймів і 8,5 дюймів відповідно.


Vitek: два нових портативних телевізора

Модель VT-5017 характеризується лаконічним дизайном і звичним для покупців форматом рідкокристалічних ТБ, в той час, як закруглені кути, наявність кнопок управління на лицьовій стороні і антени надають другого пристрою – VT-5016 – кишеньковий вигляд.

Обидва телевізори мають декілька систем кольоровості: PAL/SECAM/NTSC. Моделі працюють на телевізійних частотах VL/VH/UH і підтримують два формати зображення: 4:3 і 16:9 – більш широкий. Пристрої оснащені функцією регулювання контрасту, кольоровості і яскравості зображення. Портативні телевізори Vitek відрізняються якісним стереозвучанням.

На задній панелі телевізора VT-5017 розташовані USB-роз’єм і слот для карт MMC/SD, що дозволяє переглядати відеофільми та фотозображення з зовнішніх носіїв.

У кожного з пристроїв передбачений стереороз’єм для підключення навушників, що дає можливість дивитися телевізор, не заважаючи поруч знаходяться людям.

Пам’ять пристроїв розрахована на автоматичне збереження 255 каналів. Для кращого прийому сигналу моделі оснащені входом для зовнішньої антени. Крім нього присутні і AV-роз’єм.

При покупці пристрою в комплекті також додається пульт дистанційного керування, вбудована підставка для установки телевізора на столі або панелі автомобіля, навушники і комутаційні дроти. Живлення портативних телевізорів може здійснюватися як через АС адаптер 110-240 В, 50 Гц, так і через DC автомобільний акумулятор.

Роздрібна вартість моделей: VT-5016 – 4 тис. рублів, а VT-5017 – 5,6 тис. рублів.