BBK анонсувала новий слайдер S328

567

Компанія BBK Electronics розширила лінійку мобільних телефонів: в модельному ряду апаратів GSM з’явилося нове пристрій – S328. Особливостями новинки є розширені мультимедійні функції і стильний корпус, виконаний у форм-факторі «слайдер».

Вбудована камера з роздільною здатністю 2 мегапікселя дає можливість знімати відео у форматі 3GP, а також дозволяє використовувати її в якості веб-камери. Для зручності перегляду фотографій і відеороликів слайдер S328 оснащений широким екраном з поліпшеними характеристиками: дисплей телефону відображає до 260 тис. кольорів, а його роздільна здатність становить 240×400 точок. Особливістю нової моделі також є оригінальна 3D Меню.

Слайдер S328 підтримує 3D-ігри та Java MIDP 2.0 – спеціальну технологію для завантаження ігор і різних додатків. Доступ в Інтернет забезпечується за рахунок протоколів зв’язку WAP/GPRS, і, таким чином, телефон можна використовувати як модем для виходу в Інтернет з ноутбука або стаціонарного ПК. S328 також оснащений вбудованим MP4 відеоплеєром і MP3 програвачем. Протокол бездротового зв’язку Bluetooth підтримує профіль A2DP для передачі високоякісного стереозвуку.

У комплекті з телефоном поставляється дротова гарнітура. Також до пристрою додається спеціальний перехідник, який дозволяє використовувати власні навушники зі стандартним роз’ємом.


Телефон S328 підтримує карти microSDHC (T-Flash). З їх допомогою можна розширити пам’ять телефону до 4 Гб. У комплектацію входять дві батареї і додаткове зарядний пристрій, що дозволяє заряджати одну батарею, поки інша знаходиться в роботі.