Logitech анонсував дві нові аудіосистеми для iPod і iPhone

396

Компанія Logitech представила новітні акустичні системи для iPod і iPhone.

Новітня система Logitech Pure-Fi Express Plus з всеспрямованої акустикою для iPod або iPhone забезпечує високоякісне звучання по всій кімнаті, а система Logitech Pure-Fi Anytime може використовуватися в якості будильника. Обидві акустичні системи сумісні з першим поколінням телефонів iPhone, а також з новими модифікаціями iPhone 3G.

У першій док-станції для iPod або iPhone – системі Pure-Fi Express Plus – використовується всенаправлена акустика. Це передова технологія виробництва аудіопристроїв, раніше використовувалася переважно у дорогих системах домашнього кінотеатру. Акустика такого високого рівня передає звук рівномірно у всіх напрямках. Для підзарядки або відтворення музичних композицій плеєр iPod або iPhone можна легко встановити в док-станцію як вдома, на роботі, так і під час подорожей.

Для забезпечення додаткової портативності система Pure-Fi Express Plus може живитися як від мережі змінного струму, так і від батарей, а також має вбудовану ручку, яка дозволяє переносити її з кімнати в кімнату. За допомогою пульта можна здійснювати віддалене управління музичною системою. Працюючи в радіусі 10 метрів, цей пульт дозволяє регулювати гучність, вмикати відтворення, паузу, прямий/зворотний перемотування, а також має кнопки Shuffle (Випадковий вибір) і Repeat (Повтор), – дозволяючи керувати системою, розташовуючись в улюбленій кріслі або на дивані.

Тих, кому подобається використовувати плеєр iPod або телефон iPhone в спальній кімнаті, система Pure-Fi порадує своїм набором функцій, наприклад, будильником з реакцією на рух.

Крім того, система гарантує повну зарядку плеєра iPod або телефону iPhone до моменту пробудження від сну. Кнопки будильника підсвічуються, не тільки при натисканні, але і коли користувач проводить рукою над колонками, через деякий час підсвічування автоматично гасне. А ті, хто бажає поспати трохи довше, можуть просто змахнути рукою над музичною системою, щоб активувати функцію Snooze (Відстрочка сигналу).

Logitech Pure-Fi Anytime

В системі Logitech Pure-Fi Anytime використовується дисплей, легкий для сприйняття, як в денний так і в нічний час. Поглиблене розташування гнізда док-станції дозволяє уникнути випадкового перекидання iPod або iPhone. Крім того, в системі Pure-Fi Anytime є цифровий AM/FM-радіоприймач.

Система Logitech Pure-Fi Express Plus з всеспрямованої акустикою для iPod або iPhone очікується у продажу в США і Європі в жовтні за рекомендованою роздрібною ціною 80 євро. Система Logitech Pure-Fi Anytime з функцією будильника для iPod або iPhone очікується у продажу в США і Європі на початку жовтня за рекомендованою роздрібною ціною 100 євро для Європи.