Logitech представила дві камери відеоспостереження

625

Компанія Logitech представила нові камери відеоспостереження — останнє поповнення в серії цифровий домашньої техніки Logitech, вперше доступний в Європі.

Обидві камери стеження підключаються до ПК і налаштовуються самостійно за 15 хвилин, дозволяючи отримувати попередження датчика руху по електронній пошті і вести вільне віддалене спостереження на будь-якому комп’ютері, підключеному до Інтернету.

Перші дві камери відеоспостереження Logitech можуть бути використані як базовий пакет і як додаткові камери. У числі пропонованих рішень — керуюча система відеоспостереження для приміщень Logitech, керуюча система зовнішнього відеоспостереження Logitech, додаткова камера Logitech для приміщень і додаткова зовнішня камера Logitech.

Система відеоспостереження зручна тим, що підключається до існуючої електромережі використовує бездротову технологію HomePlug. У результаті систему можна підготувати до роботи за 15 хвилин — без прокладання нової проводки та налаштування мережі. По суті справи, для захисту будинку потрібно всього три простих кроки: установка програмного забезпечення Logitech Command Center PC, підключення USB-приймача і підключення камер. Крім цього, технологія HomePlug дозволяє шифрувати відео, забезпечуючи безпеку його передачі.

Інтелектуальні камери здатні виявляти рух і вести запис відео безпосередньо на жорсткий диск комп’ютера, спрощуючи тим самим відтворення та ведення архівів.
Якщо в будинку або офісі відбувається якийсь рух, система зможе відправити повідомлення по телефону або електронною поштою. Крім цього, можна легко увійти в мережеву систему, захищену паролем, для перегляду відео з будь-якого комп’ютера, підключеного до Інтернету або мобільного телефону під управлінням Windows Mobile.

Для забезпечення максимального покриття можна використовувати до шести додаткових камер Logitech внутрішнього і зовнішнього стеження в будь-якому поєднанні.

Очікується, що вся продукція Logitech, призначена для відеоспостереження, надійде в продаж у серпні (Європа). Рекомендована роздрібна ціна керуючих систем відеоспостереження для приміщень, а також для зовнішнього відеоспостереження Logitech становить 300 євро. Рекомендована роздрібна ціна додаткових камер Logitech для приміщень і додаткових зовнішніх камер Logitech становить 250 євро.