LG представляє інтерактивний телефон з віртуальною клавіатурою

624

Компанія LG Electronics оголосила про випуск нового телефону моделі LG KF600. Цей мобільний телефон володіє широкою функціональністю, стильним дизайном і простотою у використанні, завдяки наявності інтерактивної віртуальної клавіатури InteractPad.


LG представляє інтерактивний телефон з віртуальною клавіатурою
LG представляет интерактивный телефон с виртуальной клавиатурой
LG представляє інтерактивний телефон з віртуальною клавіатурою

InteractPad зі своїми контекстними віртуальними клавішами, які змінюються в залежності від завдання, що прийшла на зміну механічним навігаційних клавіш. Новий інтерфейс з’явився у відповідь на існуючу потребу в забезпеченні легкості переміщення по меню численних функцій мобільних телефонів.

LG представляет интерактивный телефон с виртуальной клавиатурой
LG представляє інтерактивний телефон з віртуальною клавіатурою

Інтерактивна клавіатура LG KF600 InteractPad і її віртуальні клавіші меню вказують конкретні клавіш, натискання яких необхідно користувачу для виконання того чи іншого поточного завдання, усуваючи відволікаючі фактори. В результаті з KF600 користувачеві більше не потрібно пам’ятати, яка клавіша за яку функцію відповідає. До того ж віртуальні клавіші крупніше стандартних і краще розташовуються, що сприяє більшої точності при наборі.

Інтерактивна клавіатура InteractPad є відповідним інтерфейсом для управління такими мультимедійними засобами, як цифровий аудіо-програвач, фото/відео камера. Так як засобу управління не прив’язані до механічних клавіш, користуватися кожною з цих функцій інтуїтивно легко.

Для легкості використання InteractPad забезпечує мультисенсорную систему зворотного зв’язку зі звуковими, візуальними і тактильними сигналами. При натисканні віртуальної клавіші вона стає більше, телефон злегка вібрує і лунає звук, схожий на клацання. Дана система зворотного зв’язку розроблена не тільки для того, щоб віртуальні клавіші візуально наблизити до реальних, але і для зручності, і максимальної точності.

Модель LG KF600 має 8 динамічних графічних інтерфейсних тим. Зазначені теми, багато з яких були створені знаменитим художником Кейтом Хэрингом, змінюють весь інтерфейс моделі LG KF600, включаючи InteractPad. Коли користувач вибирає ту чи іншу тему, зміни будуть відображені в меню, іконки, а також у фонових малюнках.

Потужні мультимедійні засоби моделі LG KF600 включають в себе фотокамеру з роздільною здатністю 3 мегапікселі, MP3-плеєр, відео, FM-радіо, Bluetooth і багато іншого. Розмір новинки – 101,2×50,7×14,1 мм. Вага – 107 р. Верхній дисплей має дозвіл 320×240 пікселів і відображає 262 тис. квітів. Нижній дисплей (InteractPad): характеризується роздільною здатністю 240×176 пікселів, відтворює 262 тис. кольорів.
Рекомендована ціна моделі – 12,5 тис. руб.