Три оновлення від Spb Software: монітор трафіку, екранна клавіатура і утиліта для мандрівників

567

Компанія Spb Software оголосила про випуск оновлень трьох своїх продуктів – Spb Wireless Monitor 3.0, Spb Keyboard 4.0 і Spb Traveler 2.0.


Spb Wireless Monitor 3.0

Перший продукт являє собою утиліту для контролю над використанням Інтернет трафіку, другий – екранну клавіатуру з розширеними налаштуваннями, третій продукт – пакет з найбільш корисних і потрібних функцій для мандрівників.

Spb Wireless Monitor 3.0 – нове покоління продукту, раніше відомого як Spb GPRS Monitor. Вперше GPRS Monitor був представлений на ринку в 2002 році, з тих пір продукт встановили понад 3 млн власників КПК, комунікаторів і смартфонів на Windows Mobile по всьому світу.

Spb Wireless Monitor 3.0 дозволяє керувати всіма видами трафіку мобільного пристрою, і, як наслідок, витратами абонента. Програма враховує інтернет-з’єднання в мережах CDMA, GPRS, 3G, в тому числі роумінгові згідно з обраним тарифним планам. Утиліта також підраховує Інтернет трафік в Wi-Fi мережах і при USB з’єднаннях. Spb Wireless Monitor являє дані по використаному трафіку і витрат для окремих додатків, дозволяючи виявити найбільш «жеруть» трафік і «дорогі» у використанні програми і процеси. Утиліта підтримує одночасну роботу з декількома типами з’єднань.

Spb Wireless Monitor має режим попередження про перевищення встановлених користувачем лімітів обсягу передачі даних і вартості трафіку.

Програма має новий інтерфейс, перекладений на основні мови, включаючи російський. Роздрібна вартість утиліти – 300 рублів.

Spb Keyboard 4.0
Spb Keyboard 4.0

Spb Keyboard 4.0 – нова версія утиліти також вперше представленої широкій публіці в 2002 році. Програма являє собою спеціальну екранну клавіатуру розроблену для простого і зручного введення тексту пальцями. В тому числі при використанні пристрою однією рукою.

Утиліта має три режими роботи: повноекранний горизонтальний (пристрій при цьому необхідно тримати боком), режим «пів-екрана» (стандартна клавіатура зі збільшеними клавішами) і стандартний режим.

Програма підтримує 35 національних розкладок клавіатури, у тому числі російський, а також підтримку автозаповнення слів за допомогою системного і користувальницького словників.
Роздрібна вартість утиліти – 225 рублів.

Spb Traveler
Spb Traveler

Ідея Spb Traveler – надати власникам КПК і комунікаторів інструмент для планування поїздок, а також швидкий доступ до інформації, необхідної в подорожах.

Крім перерахованих особливостей Spb Traveler 2.0 також надає наступні функції:

  • Світовий час. Час в різних частинах планети з урахуванням часових поясів і річного-зимового зсуву
  • Прогноз погоди в різних частинах Землі
  • Конвертери валют, одиниць виміру, розмірів одягу
  • Калькулятор чайових
  • Короткі розмовники для 15языков, (більше 500 часто вживаних фраз, поділені на більше 10 категорій)
  • Пізнавальна гра (прапори-столиці і міста країн світу).

Spb Traveler 2.0, має оновлений інтерфейс з ефектами тривимірної анімації, що базується на інтерфейсі Spb Mobile Shell. У програмі повністю реалізовано управління однією рукою без використання стилуса (пера). Допускається встановлення різних тем оформлення.
Вартість комерційної версії – 450 рублів.