Scythe оголосила про випуск термопасти thermal elixer g нового покоління

33

Компанія scythe оголосила про випуск в’язкої і високотеплопроводной термопасти thermal elixer g (scteg-1000) нового покоління. Вона має унікальну формулу на базі графена.

Термопаста te-g володіє чудовими характеристиками і довготривалою стабільністю. Її теплопровідність становить 11 вт/(м*град), що є високим показником.

Для порівняння, теплопровідність існуючих на ринку термопаст від різних виробників знаходиться в дуже широких межах-від 0,4 до 80 вт/(м*град). Однак переважна більшість термопаст мають теплопровідність в середньому від 3 до 10 вт/(м*град). Наприклад, термопасти akasa, antec, aos, artic мають теплопровідність 3-8 вт/(м*град).

Нова термопаста scteg-1000 не викликає корозії і не проводить електрики. Вона підходить для використання для звичайних (cpu) і графічних (gpu) процесорів, що відрізняються високою продуктивністю і, відповідно, високим тепловиділенням.

В’язкість термопасти scteg-1000 становить 600k cps. Експлуатаційна температура: від -20 °c до +120 °c.

Thermal elixer g продається за рекомендованою роздрібною ціною 15,00 доларів (1100 руб.).

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування корпусу deepcool macube 110 . Deepcool macube 110 виявився привабливим корпусом з відмінними для свого класу можливостями розширення і охолодження, пропонованим за цілком приємною ціною. Детальніше про це читайте в статті ” огляд і тестування корпусу deepcool macube 110 “.

читайте також:

scythe випустила комплект scmk – 1700 для установки кулерів під intel lga1700