Samsung представила пам’ять lpddr5x для смартфонів

38

У вівторок вранці компанія samsung анонсувала оперативну пам’ять lpddr5x для мобільних пристроїв. У порівнянні зі стандартом lpddr5 вона пропонує більш високу швидкість і в майбутньому році увійде до складу деяких флагманських смартфонів.

В рамках анонсу представники компанії заявили, що в останні роки сфера ші, доповненої реальності і метавселенная із застосуванням швидкої обробки великих масивів даних поширюються все ширше. Пам’ять lpddr5x з високою продуктивністю і низьким енергоспоживанням призначається не тільки для смартфонів, але і для роботи ші, серверів і навіть автомобілів.

Lpddr5 має максимальну пропускну здатність 6,4 гбіт/с, а у lpddr5x вона досягає 8,5 гбіт / с.виробництво ведеться на техпроцесі samsung 14 нм, що забезпечує поліпшення енергоефективності на 20%.

Samsung займеться виробництвом чіпів lpddr5x 16 гб і пакетів пам’яті 64 гб не тільки для мобільних пристроїв. Співпраця з іншими виробниками повинна дозволити виробити загальні стандарти.

В galaxy s20 і galaxy s21 застосовується пам’ять lpddr5, а в нових galaxy s22 можна розраховувати вже на lpddr5x. Iphone 13 поки задовольняються тільки lpddr4x.