Samsung представив терабайтні 3,5-дюймові жорсткі диски

412

Компанія Samsung Electronics представила новий жорсткий диск SATA F1 RAID класу 3,5 дюйма, що демонструє ємність 1 Тб і спеціально розроблений для пристроїв корпоративного зберігання даних і систем охорони і спостереження.


Samsung представив терабайтні 3,5-дюймові жорсткі диски

Демонструючи найвищу в світі щільність запису при використанні всього трьох пластин і швидкості пластин 7200 об/хв, повний привід F1R призначений для додатків, вимогливих до ресурсів, на зразок баз даних, поштових серверів, суперкомьютинга; а також для розробки програмного забезпечення, сховищ даних, систем спостереження, центрів телефонного обслуговування і вторинних/резервних систем зберігання даних.
Конструкція Samsung Spinpoint F1R відповідає найвищим галузевим стандартам якості, забезпечуючи середній час напрацювання на відмову до 1,2 мільйона годин.

Новий F1R також демонструє такі функції корпоративного класу, як обмеження часу завершення команди і вібростійкість з контролером биттів (rotational vibration controller — RVC). Він забезпечений 16 – або 32-мегабайтним кешем, інтерфейсом Serial ATA 3,0 Гбіт/с, підтримує максимальну швидкість передачі 175 Мб/с і технологію маршрутизації команд (NCQ) для підвищення швидкості довільного вводу-виводу. Додаткового поліпшення характеристик сприяє оптимізована прошивка Samsung і однокристальний (system-on-chip — SOC) контролер, що знижує енергоспоживання.

Samsung удосконалила стабільність запису завдяки перпендикулярного магнітного запису (PMR) та цілісності даних, а також надійність з допомогою повномасштабного динамічного керування положенням головок Flying-On-Demand (FOD). Технологія управління FOD забезпечує поліпшену чутливість запису/читання за рахунок динамічного зниження головки в режимі запису або читання при підтримці постійного і більш високого її положення при переміщенні по диску в стандартному режимі.

У Spinpoint F1R використовується широкий ряд фірмових технологій, що забезпечують поліпшені характеристики і знижене енергоспоживання.

Трехпластинная конструкція забезпечує більш високу щільність зберігання даних на пластину, що приводить до більш швидкої обробки даних у порівнянні з іншими 1-терабайтними накопичувачами.

Оптимізовані схемні рішення та режими економії електроенергії знижують енергоспоживання і, як наслідок, тепловиділення, що робить F1R найбільш «холодним» 1-терабайтним приводом у своєму класі. При рівних умовах тестування з аналогічними накопичувачами на жорстких дисках Spinpoint F1R споживає менше енергії, — в середньому всього 6,7 Вт в режимі холостого ходу і в середньому 7,2 Вт в режимі довільного доступу. Крім того, в режимі холостого ходу привід показує рівень шумів всього 2,7 Бел. Ємність Spinpoint F1R становить 334 Гб на пластину, швидкість шпинделя — 7200 об/хв, а ємність кеш — 32 Мб.