M3510 – музичний телефон від Samsung

606

Компанія Samsung Electronics представила новий музичний телефон з музичної лінійки BEATS – модель GT-M3510, який володіє просунутими характеристиками відтворення музики, эскпрессивным дизайном корпусу та інноваційною системою управління музичними файлами.

Товщина корпусу Samsung M3510 становить 9,9 мм, а вага всього 68 р. Незважаючи на свої компактні розміри, апарат забезпечує зручний доступ до клавіатури і виділеним кнопки управління плеєром, расположеным під великим 2-дюймовим QVGA дисплеєм. В M3510 реалізована функція Motion Control, що дозволяє швидко виконувати операції, найчастіше використовувані при роботі з музичними файлами. Так, для початку відтворення файлу або зупинки програвання досить двічі натиснути на дисплей. Якщо перевернути телефон дисплеєм вниз, він буде переведений в беззвучний режим. Струсивши телефон, користувач активує функцію рэндомного вопроизведения музичних файлів.

Samsung M3510

Висока якість звуку забезпечується завдяки музичному процесору DNSe і автоматичного еквалайзеру. Для підключення навушників використовується стандартний 3,5 мм роз’єм, що дає можливість користувачеві вибрати будь-які навушники.

Однією з цікавих функцій, реалізованих у M3510, є сервіс розпізнавання музики, який дозволяє дізнатися назву пісні та ім’я виконавця сподобалася композиції. Для цього достатньо записати уривок музичного твору і натисненням однієї клавіші відправити його на сервер Shazam, який ідентифікує пісню і надішле користувачеві всю інформацію про неї.

Samsung M3510

Серед інших розважальних функцій телефону варто відзначити відеоплеєр, радіо з RDS, 2-мегапіксельну камеру і Java-ігри, керовані за допомогою вбудованого датчика руху. BEATS володіє 60 Мб вбудованої пам’яті і підтримує карти пам’яті microSD об’ємом до 8 Мб, що дозволяє записати в телефон велику добірку музики.

Samsung M3510 є тридіапазонним телефоном, який підтримує всі основні протоколи передачі даних і функції, характерні для сучасного мобільного телефону. Час роботи у режимі очікування до 250 годин, в режимі розмови до 3 годин, а в режимі відтворення музики акумулятор протримається до 18 годин.