Samsung представила новий проектор SP-L300 для бізнес користувачів

563

Samsung Electronics, провідний світовий виробник споживчої електроніки і комп’ютерної техніки, представляє новий РК-проектор SP-L300, створений спеціально для бізнес-користувачів.Samsung SP-L300

Головними особливостями проектора L300 є компактність, висока яскравість зображення і привабливий дизайн. В першу чергу цю модель по достоїнству оцінять фахівці, яким доводиться часто проводити виїзні презентації. Компактні розміри і порівняно мала вага (3,8 кг) проектора L300 роблять його мобільним. Технологія трьох LCD матриць дозволяє одержати високу якість зображення і показник яскравості 3000 ANSI.

Фокусна відстань лінзи проектора L300 дозволяє використовувати його в невеликих приміщеннях, де з-за малої дистанції між проектором і екраном інші моделі не в змозі забезпечити добре сфокусованою картинки. Для ще більшої зручності використання можна вибирати формат зображення 16:9 або 4:3, що робить цю модель максимально гнучкою і універсальною для використання в будь-яких умовах. Проектор L300 оснащений двома стереодинаміками потужністю 3 Вт кожен, яких цілком достатньо для озвучування презентації, особливо з огляду на відносно низький рівень шуму самого проектора.

Ще однією перевагою є широка сумісність проектора з іншими пристроями. У зв’язці з L300 джерелом може виступати ноутбук, DVD-програвач, камкодер, ігрова приставка, пристрій з інтерфейсом S-Video, а, завдяки наявності порту HDMI, навіть Blu-ray плеєр. Вартість проектора – близько 32 тис.