Acer представив HD-ready відеопроектор – H5350

467

Компанія Acer представила в Росії нову модель DLP-проектора – H5350 – з підтримкою формату високої чіткості HD-ready для передачі відео високої роздільної здатності.


Acer представив HD-ready відеопроектор – H5350

Нова модель Acer H5350 призначена в першу чергу для домашніх розваг і здатна перетворити будь-яку вітальню на домашній кінотеатр або віртуальний ігровий простір. Пристрій обладнаний роз’ємом HDMI для швидкісного і комфортного підключення джерел аудіо – і відео сигналів високої чіткості і передачі цифрового мультимедійного контенту – від персональних комп’ютерів до програвачів Blu-Ray, DVD і ігрових консолей.

Створений на основі технології DLP, новий проектор Acer H5350 забезпечує високу якість зображення для пристроїв свого класу, маючи вихідним роздільною здатністю 720p (1280x 720 пікселів).

Новий мультимедійний проектор Acer володіє природним широким форматом 16:9 (зберігаючи сумісність з форматом 4:3) для максимально комфортного перегляду фільмів, незалежно від характеристик відеоносіїв

Виконаний в білому глянцевому корпусі, проектор H5350 відрізняється незвичайною і в той же час елегантним дизайном. Заокруглена рамка, що обрамляє знімну панель управління, що виконує функцію пульта ДУ з клавішею Empowering для швидкого доступу до інструментів Acer Empowering Technology.

Крім компактних розмірів, проектор H5350 відрізняється безшумною роботою – рівень шуму всього в 28 дБ. Істотною перевагою даної моделі є також тривалий термін служби лампи 4000 годин.

Роздрібна ціна пристрою становить 29 тис. рублів.