Hyundai представив саму маленьку модель

677

Hyundai представила на автосалоні в Женеві дві цікаві для нас моделі (нам вдалося сфотографувати ці автомобілі ще до офіційного відкриття виставки). Зокрема, саме в Швейцарії відбулася європейська прем’єра рестайлінгового однооб’ємника Matrix.


Hyundai представив саму маленьку модель

Модернізований автомобіль отримав трохи інший салон, але, найголовніше, тепер у Matrix буде інша, набагато більш сучасна «морда». Завдяки новим великим переднім фарам, іншого бамперу і решітці радіатора машина стала виглядати набагато симпатичніше. Це дозволить їй протриматися на конвеєрі ще один-два роки.

Крім Matrix в Женеві був представлений маленький однооб’ємник i10, який прийшов на зміну Atos. Раніше цю модель вже показували на виставці в Індії, але на європейських салонах вона з’явилася вперше. Під капотом цієї вельми симпатичною машини ховається двигун об’ємом 1,1 л, який видає 67 к. с. Не надто багато, проте для автомобіля класу «А» цілком достатньо.

Швидше за все, Hyundai i10 вже в цьому році почнуть поставляти в Росію. Однак великого попиту у нас на i10 не буде – надто маленька для нас ця модель. Та до того ж і ціни на i10 будуть чималими, адже Hyundai зараз усіма силами прагне піти від іміджу виробника дешевих автомобілів.

До речі, головною прем’єрою Hyundai в Женеві була… Sonata. Ні, мова йде не про нове покоління цієї моделі. Просто раніше корейці не продавали в Європі Sonata. І ось тепер цю модель вирішили вивести на ринок Старого Світу (нагадаємо, що в нас нова Sonata продається як Hyundai NF), повідомляє [email protected]