«УРТ-тюнінг» представила тюнінгований Subaru Forester

536

Фахівці «УРТ-тюнінг», удосконалили новий 2-х літровий Subaru Forester. Автомобіль отримав такі аксесуари, як кенгурин, декоративні пластикові елементи переднього і заднього бамперів, насадки на глушники.

Продумана конструкція бічних підніжок, виконаних з нержавіючої сталі, забезпечують водієві і пасажирам додаткову зручність при посадці, а оригінальний спойлер покращує аеродинаміку і зовнішній вигляд автомобіля. Ковані полегшені диски МК відтіняють колір кузова і надають позашляховику спортивний вигляд. Автоматичний датчик дощу негайно реагує на зміну погоди.

Атмосферу затишку будь-якій погоді забезпечує шумоізоляція дверей. Відсутність сторонніх звуків з вулиці також дозволяє повною мірою насолодитися улюбленими мелодіями за допомогою акустичної системи Morel і мультимедіа системи Pioneer з вбудованою навігацією. Спеціальні високочастотні динаміки – твітери – перенесені на передні стійки, за рахунок чого істотно поліпшується звукова сцена, досягається чіткість і глибина звучання. Для зручності водія зберегти управління аудіосистемою з штатних кнопок на кермі. Естетичне враження від салону покращують передні стійки оброблений алькантарою.

тюнингованный Subaru Forester

Крім того, фахівці «УРТ-тюнінг» подбали про захист і раціональної експлуатації двигуна: від зовнішніх пошкоджень його охороняє встановлена захист картера, а розгалужувач маси HKS знижує витрату палива і збільшує інформативність емісії двигуна.