Ifixit розібрали apple watch series 7 [відео]

19

Apple watch series 7 були оголошені у вересні, але в магазинах з’явилися тільки на початку цього місяця. Тепер сайт ifixit нарешті поділився традиційним розбором, що демонструє нові apple watch всередині. Цього разу компанія з ремонту запросила колишніх інженерів apple допомогти їм у цьому процесі. Розбирання apple watch series 7 було проведено компанією instrumental, створеною колишніми інженерами apple-і більшість з них працювали над ранніми моделями apple watch.

Як завжди, дисплей приклеєний до корпусу apple watch, тому його довелося нагріти до 80°c, щоб розм’якшити клей. Якщо заглянути всередину, то більшість компонентів знаходяться на тих же місцях, що і раніше, і мають схожі розміри.

Незважаючи на трохи збільшені батареї, ifixit зазначає, що приріст часу автономної роботи практично нульовий, оскільки apple watch series 7 мають більш яскравий дисплей, який споживає більше енергії. Точні характеристики акумуляторів:

  • 40 мм s6: 1,024 втч
  • 41 мм s7: 1,094 втч (більше на 6,8%)
  • 44 мм s6: 1,170 втч
  • 45 мм s7: 1,189 втч (більше на 1,6%)

Найбільша зміна в apple watch series 7-це дисплей, який збільшився в розмірах завдяки зменшенню рамок. Ifixit стверджує, що новий дисплей виглядає” менш складним ” на перший погляд. Це пов’язано з тим, що apple тепер використовує інтегровану в сенсорну панель oled-панель для зменшення товщини.

Цього року apple watch вперше сертифіковані за стандартом ip6x, що означає пилозахищеність. Ifixit зазначає, що видалення діагностичного порту і новий модуль динаміка зі зміненим дизайном решітки допомогли apple домогтися такої сертифікації. Також в годиннику використовується нова soc s7, в якій, однак, залишився той же процесор, що і в apple watch series 6.

Остаточний бал ifixit за ремонтопридатність apple watch series 7 – 6 з 10 , оскільки розібрати apple watch не так вже просто.