Philips SJM3151: універсальний управлінець

407

Компанія Philips представила універсальний пульт дистанційного керування SJM3151, який здатний впоратися практично з будь електронікою в будинку, навіть з плеєром iPod.


Philips SJM3151: універсальний управлінець

Сімейство універсальних пультів ДУ Philips, за допомогою яких можна керувати телевізорами, відеомагнітофонами, DVD-плеєрами, ТВ-ресивером та іншою технікою різних марок, поповнилися новинкою, сумісна з iPod.

Сигнал пристрою проходить крізь стіни і перекриття, дозволяючи управляти плеєром з будь-якої точки будинку, завдяки двосторонній роботі на радіочастоті, встановленої між док-станцією iPod і пультом дистанційного керування. Вбудований підсвічується РК-екран пульта дає інформацію про стан iPod. Режим «майстер налаштування забезпечує покрокове керівництво по установці пристроїв. Крім того, в комплект входить «кредл» для iPod, дозволяє одночасно синхронізувати плеєр з іншими пристроями і заряджати його.

З допомогою аудіовиходу модель SJM3151 дозволяє підключити iPod до домашньої стереосистеми або просто динамікам. Відеобібліотеку вашого iPod можна виводити на екран телевізора або монітора через роз’єм S-Video, вбудований в корпус док-станції.

Philips SJM3151 з’явиться у продажу на російському ринку в червні 2008 року за роздрібною ціною близько 7 тис. руб.