У Парижі Citroen представить божевільне купе З-Metisse

478

На майбутньому Паризькому автосалоні головним шоу-стопером на стенді Citroen стане новий концепт З-Metisse. Перша інформація про проект була опублікована сьогодні. Концепція даної розробки – престижний спортивний автомобіль, дружній до навколишнього середовища.

З-Metisse представляє з себе гібрид з дизель-електричною силовою установкою, здатний розганятися до 250 км/год і при цьому споживає близько 6 літрів дизельного палива на 100 км. Дизельний двигун V6 HDi, встановлений на автомобілі, розвиває потужність в 208 л. с. і крутний момент в 400 Нм призводить передні колеса через 6-ступінчасту МКПП, а конструкція всього силового агрегату дозволяє відключати дизельний мотор і пересуватися виключно на електротязі.

До 100 км/год З-Metisse розганяється за 6,2 секунди. Також передбачена система короткочасного підвищення потужності – під час інтенсивного розгону електромотор підключає задні колеса.

Дизайн чотирьохдверного купе виконаний в авіаційному стилі. У салоні – оригінальні конструкції сидіння з активною бічною підтримкою і новою конструкцією кріплення підголівників. Кузов виконаний з композитних матеріалів, що дозволило конструкторам утримати масу авто в межах 1400 кг (разом з батареями). Офіційна прем’єра відбудеться в кінці вересня в Парижі, повідомляє Autonews.