Philips представив функціональну мікросистему MCD179

384

Компанія Philips представила на російському ринку стильного і функціональну мікросистему MCD179 з можливістю відтворення безлічі цифрових форматів: DVD, DivX, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD-RW, CD і JPEG.

Володар MCD179 отримує універсальний пристрій для перегляду фільмів, фотографій і прослуховування музики.

Пристрій одягнене в строгий корпус з пластика і алюмінію. На верхній панелі розташовані елементи управління системою і дверцята завантаження диска, на передній – підсвічений порт з’єднання USB. Передні частини динаміків і сабвуфера з дерев’яною обробкою обтягнуті тканиною, система виглядає стримано і вишукано.

Інженери Philips забезпечили MCD179 системою тонкомпенсації частот. Традиційно високі і низькі частоти звукового діапазону порівняно гірше сприймаються органами слуху – особливо при низькій гучності. Система тонкомпенсації дозволяє посилювати низькі і високі частоти для більш збалансованого загального звучання.

Функція Digital Sound Control дозволяє вибрати один з попередньо встановлених режимів: Jazz, Rock, Pop або Classic і забезпечує насичене звучання, відповідне настроювання еквалайзера для відповідного музичного напрямку. Кожен режим використовує графічну технологію вирівнювання звуку для автоматичної настройки звукового балансу та підкреслення звукових частот, найбільш важливих в обраному жанрі музики.

Пристрій оснащений сабвуфером і технологією Dolby Digital, створює об’ємне звучання, що дозволяє влаштовувати вдома повноцінні кіносеанси.

Мікросистема Philips MCD179 надійшла в продаж на російський ринок за ціною 7 тис. руб.