Ноутбуки Vaio серії SR для професіоналів

481

Компанія Sony оголосила про випуск нових ноутбуків серії SR.

Вагою всього 1,9 кг цей ноутбук стане підходящим рішенням не тільки для роботи, але і для відпочинку. Завдяки функції Switch Function можна одним натисканням кнопки перевести ноутбук з робочого режиму в режим розваг.

Ще одна особливість новинки – в часі автономної роботи батареї, яке становить більше п’яти годин. Крім того, він оснащений ергономічним 13,3-дюймовим РК-дисплеєм з дозволом WXGA+ (1280×800 пікселів), світлодіодним підсвічуванням дисплея і технологією X-black LCD. Технологія Х-black LCD забезпечує високу якість зображення з високою контрастністю і багатою колірною гамою, а завдяки світлодіодному підсвічуванню монітор залишається яскравим без використання додаткової енергії батареї.

Висока ефективність при роботі з мультимедіа-контентом забезпечується завдяки двоядерному процесору Intel Core 2 Duo і високошвидкісної оперативної пам’яті об’ємом до 4 Гб, залежно від моделі. Дизайн відрізняється характерним для Vaio циліндричним кріпленням кришки до корпусу. Крім того, для цієї серії розроблена спеціальна ізольована клавіатура, в якій клавіші розташовані один від одного на достатній відстані і мають злегка увігнуту поверхню.

Всі моделі Vaio серії SR забезпечені вбудованою 1,3-мегапіксельною камерою Motion Eye для ведення відеоконференцій, а деякі моделі також мають функції розпізнавання відбитків пальців і спеціальний датчик захисту жорсткого диска від ударів при падінні.

Особливість Vaio серії SR – функція Switch Function, завдяки якій можна в одну мить змінити «робочий» вигляд комп’ютера на «домашній». Серія програмованих кнопок, розташованих на циліндричному кріплення кришки внизу екрану, може бути співвіднесена з ярликами на екрані за допомогою простої операції перетягування. Функція Switch Function дозволить створити кілька груп ярликів з відповідним фоновим малюнком робочого столу», і перемикатися між цими режимами всього лише одним натисненням кнопки. Таким чином, можна легко перейти з робочого режиму з бізнес-картинкою для «робочого столу» та ярликами програм для професійного використання, яскравий «музичний» або «мультимедіа» режим із зручними кнопками програвання музики і відео. Ще одне натискання перенесе в режим, де зібрані ярлики для онлайн-спілкування і навігації по улюблених сайтів.

Об’єм жорсткого диска моделі становить 200 Гб. Моделі працюють на базі ATI Mobility Radeon HD3470. Бездротове з’єднання – Intel wireless LAN 802.11 a b g; Bluetooth.