Philips представив Hi-Fi мікросистему MCM395

395

Компанія Philips представила нову Hi-Fi мікросистему MCM395. Домашня аудіосистема в мініатюрному і елегантному корпусі дозволяє відтворювати музику у форматі MP3 – CD ,WMA-CD, CD і CD-RW, а USB-порт дає можливість прослуховувати музику прямо з портативного пристрою або комп’ютера.


Philips представив Hi-Fi мікросистему MCM395

Вихідна потужність мікросистеми становить 200 Вт, половина з якого припадає на потужність сабвуфера.

Технологія Digital Sound Control забезпечує насичене і чисте звучання. Ця функція дозволяє вибрати один з попередньо встановлених режимів: Jazz, Rock, Pop або Classic, і після вибору автоматично налаштовує звуковий баланс для оптимального відтворення музики.

Новинка MCM395 досить компактна, виконана в елегантному дизайні і оснащена динаміками з дерев’яною обробкою.

Мікросистема оснащена такими корисними функціями, як wake-up – і sleep-таймери, завдяки яким ви зможете засинати і прокидатися під відтворення своїх улюблених записів або радіостанцій (пам’ять на 40 fm-частот).

Технології продовжують розвиватися і втілюються в нових дивовижних пристроях.

Ближче до літа компанія Philips представить в Росії вдосконалену версію мікросистеми МСМ395 – микротеатр MCD395, у подібному корпусі, але з розширеним функціоналом. Близнюк дає можливість насолоджуватися фільмами, музикою та фотографією з допомогою єдиного пристрою. Елегантна новинка MCD395 відтворює цифрові формати DVD, MP3-CD / WMA-CD.

Мікросистема Philips MCM395 продається по роздрібній ціні 6 тис. руб. Микротеатр MCD395 надійде в продаж в Росії на початку червня.