Infiniti G37 дебютує в Лос-Анджелесі

535

На Лос-Анджелеському автосалоні відбулася світова прем’єра першого кабріолета в Infiniti серії G – G37.Автомобіль Infiniti G37

Спорткар оснащений складаний металевим дахом, що складається з трьох частин, адаптивними передніми фарами, монітором заднього виду і супутниковим навігатором з сенсорним екраном. Надпотужна аудіосистема Bose Open Air має жорсткий диск ємністю 9,3 Гб і спеціально налаштована так, щоб забезпечувати чистий і ясний звук незважаючи на шумові перешкоди при їзді з відкритим верхом.

Автомобиль Infiniti G37

Автомобіль Infiniti G37

Кабріолет пропонується в двох комплектаціях. Базова Infiniti G37 укомплектована 325-сильним V6 об’ємом 3,7 л і семиступінчастою автоматичною КПП з пелюстками-перемикачами з магнієвого сплаву. “Заряджений” варіант G37S має шестиступінчасту механічну коробку передач зі зближеними передаточними числами, а також 19-дюймові диски, спортивні та гоночні гальма налаштування рульової системи.

Автомобиль Infiniti G37

Автомобіль Infiniti G37

У США продажі Infiniti G37 стартують навесні 2009 року, а трохи пізніше новинка з’явиться на європейському ринку, повідомляє Autonews.