Philips анонсував новий микротеатр

479

Philips представив новий микротеатр «два в одному» MCD395. Це Hi-Fi мікросистема з можливістю відтворення як музичних, так і відео-форматів.

Мікросистема відтворює безліч цифрових форматів: DVD-Video, DVD+/-R і DVD+/-RW, (S) VCD, Video CD/SVCD, DivX; MP3/WMA-CD, CD, CD-R і музики CD-RW; зображення JPEG і picture CD.

Функція Digital Sound Control дозволяє вибрати один з попередньо встановлених режимів: Jazz, Rock, Pop або Classic і забезпечує насичене і чисте звучання, відповідне настроювання еквалайзера для відповідного музичного напрямку. Передбачена підтримка Dolby Digital.

Режим динамічного підсилення нижніх частот пристрою забезпечує більш глибоке і насичене звучання. Система Philips максимально підсилює відчуття від прослуховування, виділяючи басову складову музики при будь-якому рівні гучності одним натисненням кнопки. З динамічним посиленням нижніх частот проблема зникнення басів при маленькій гучності більше не актуальна – баси завжди залишаються повноцінними і глибокими.

Вихідна потужність мікросистеми становить 50х2 Вт, а музична потужність, яку може видати підсилювач – 2×100 Вт.

Модель MCD395 має вбудований USB-порт, що дозволяє користувачеві переглядати фільми та фото, а також відтворювати музику прямо з USB-накопичувача, минувши комп’ютер.

Микротеатр оснащений таймерами включення і виключення, завдяки яким можна засипати і прокидатися під улюблену музику.

Корпус микротеатра MCD395 виконаний із сучасних матеріалів, оформлений в стилі «хай-тек» та доповнено подсвечивающимся екраном. В якості фінального штриха в оформленні виступає металева обробка багатофункціональної клавіші по центру лицьовій панелі мікросистеми, яка випромінює синє світіння при роботі пристрою.

Микротеатр Philips MCD395 з’явиться на російському ринку в червні за роздрібною ціною 7,6 тис. руб.