Нові моделі гламурних мишок від A4Tech

534

Компанія A4Tech представила нові моделі комп’ютерних мишок з колекції «Чарівність». Перша модель – провідна оптична миша A4Tech G-CUBE GLA-6SR.

Міні-мишка A4Tech GLA-6SR «Квітка» виконана в гавайському стилі.
Миша «Квітка» підходить для роботи з ноутбуком і частих поїздок. Протиударний корпус захищає її від можливих зіткнень в дорозі, а обтічна форма забезпечує максимум зручності. Кнопка подвійного кліка дозволяє економити час і відкривати файли та папки одним натисненням. Безшумне колесо прокрутки має режим програмування. Після закінчення роботи кабель легко змотати навколо миші, USB-штекер закріплюється в спеціальній комірці, розташованої на дні корпусу. До мишки додається тонкий чохол, зручний при транспортуванні. Дозвіл миші 800 dpi.

A4Tech GLBW-73SG

Друга модель – A4Tech GLBW-73SG «Сад».
G-лазерна миша A4Tech GLBW-73SG «Сад» – молодша сестра представників знаменитої геймерської лінійки A4Tech X7. Модель успадкувала зручну форму ігрових мишей і призначена для користувачів з долонями маленьких або середніх розмірів.

Оригінальний малюнок «Нічні алеї сподобається любителькам чорно-білого кіно, вишуканою графіки і яскравих контрастів. При цьому ергономічна мишка, як будь-яка модель серії X7. Під великим пальцем розташована прогумована вставка, що дозволяє міцно утримувати миша в руці. Симетричний дизайн розрахований як на правшів, так і шульг. Колесо прокрутки має рифлену поверхню, що виключає прослизання пальця при роботі з ним. Поруч знаходиться кнопка подвійного кліка, за допомогою якої легко відкрити файли та папки одним натисненням. Основні клавіші «інтегровані» в сам корпус.
Роздільна здатність: 1000 dpi.

A4Tech G-CUBE GOP-20B

Третя з представлених моделей – дротова оптична міні-миша A4Tech G-CUBE GOP-20B.
G-лазерна міні-миша A4Tech G-CUBE GOP-20B «Шотландка» створена спеціально для роботи з ноутбуком. Вона легко уміщається в сумці поруч з ноутбуком. Висувний кабель вирішує проблему сплутування проводів, при роботі його довжину можна регулювати вручну. Компактна ергономічна форма міні-миші буде зручна користувачам з будь-якої активної рукою.

Кнопка «Подвійний клік», розташована поряд з колесом прокрутки, підвищує ефективність в роботі і економить робочий час.

Запатентована технологія G-Laser дозволяє мишці A4Tech X6-70D працювати на будь-якій поверхні, в тому числі і на матовому склі. Миша не потребує килимку. Дозвіл моделі – 1000 dpi.