Samsung представив самі мініатюрні і тихі кольорові лазерні принтери

515

Компанія Samsung Electronics представила мініатюрні і тихі кольорові принтери й багатофункціональні пристрої (БФП). Демонструючи високу якість кольорового лазерного друку, принтери серії CLP-310 і МФУ серії CLX-3170 забезпечують чіткі відбитки.


Samsung представив самі мініатюрні і тихі кольорові лазерні принтери

Ці новинки розроблені спеціально для розміщення у будь-якому домашньому або малому офісі. У число принтерів серії CLP-310 і МФУ серії CLX-3170 входять одні з найбільш мініатюрних кольорових лазерних пристроїв такого роду на ринку. Ці якісні лазерні принтери і МФУ, представлені в двох колірних рішеннях — глянцево-чорному або суворій двоколірному сірому, — підійдуть для будь-якого офісу, а завдяки малій площі вони не займуть багато місця на столі і не будуть захаращувати його. Заради безшумної роботи в обох серіях реалізована фірмова технологія Samsung NO-NOIS, що забезпечує максимальний рівень шуму 46 дБ.

Samsung реалізувала в серіях CLP-310 і CLX-3170 ряд функціональних характеристик, що роблять процес друку гранично простим. У двох моделях серій — CLP-315W і CLX-3175FW — передбачена бездротова зв’язок, що допомагає позбавитися від проводів та підвищити зручність використання. Серія CLX-3170 також підтримує прямий інтерфейс USB, усуває необхідність для друку або сканування документа підключати комп’ютер: досить підключити до порту USB зовнішній накопичувач і натиснути кнопку друку або сканування.

Лазерна технологія, використовувана в серіях CLP-310 і CLX-3170, забезпечує високу якість друку — і кольоровий і чорно-білою. Користувачі, яким для безперебійної роботи потрібно кілька пристроїв одночасно, повинні звернути увагу на серію CLX-3170, що надає рішення «все в одному» (друк, копіювання, сканування і факсу), що підтримує всі функції в повному кольорі. CLP-310 — ідеальний партнер для тих, хто має дуже обмеженим бюджетом, але потребує високоякісної і надійної друку.

Серії CLP-310 і CLX-3170, що входять у модельний ряд багатоцільових пристроїв друку Samsung, розроблені спеціально для бізнесу — від малих домашніх офісів до корпоративних робочих груп. На додаток до принтерів Samsung також поставляє розширений ряд програмних рішень з друку, що дозволяють використовувати принтери з максимальною ефективністю. До таких рішень відносяться керування документообігом і сервісом пристроїв, безпека, покращений виробничий процес і складання детальних звітів.