BBK розширила лінійку фотокамер

445

Компанія BBK Electronics повідомила про вихід нових фотокамер – DP830, DP850, DP1250. Усі новинки виконані у slim-дизайн і мають компактні корпуси з плавними, м’якими формами.

Роздільна здатність матриці фотокамер DP830 і DP850 становить 8 мегапікселів, що дозволяє робити чіткі знімки і друкувати їх на великому форматі. 4х оптичний зум дає можливість знімати віддалені об’єкти, а висока чутливість (ISO 64-1600) дозволяє добитися високої якості зображення при будь-якому освітленні. Завдяки функції автоматичного визначення особи та електронного стабілізатора зображення, можна одержати чіткі кадри, навіть якщо ви знімаєте рухомий об’єкт. Діагональ дисплея становить 2,7 дюйма (6,9 см). Фотоапарати також має функцію автоматичного визначення яскравості дисплея.

Цифрова фотокамера DP1250 – це топ-модель компанії. Дозвіл матриці складає 12 мегапікселів, що дозволяє отримувати фотографії великого формату. Робити якісні знімки допомагають функція визначення обличчя і електронний стабілізатор зображення. Об’єктив камери забезпечує 3х оптичний зум.

BBK DP850

У фотоапараті DP1250 передбачено 7 режимів зйомки – для найрізноманітніших життєвих ситуацій. У ручному режимі можна самостійно регулювати основні параметри, налаштовуючи камеру на свій смак. Модель дозволяє вести відеозйомку у форматі MPEG-4 з роздільною здатністю 640х480 пікселів (швидкість 20/15 кадр/с). Додатково фотокамера оснащена вбудованою функцією редагування відео.

BBK DP1250

Всі фотокамери BBK оснащені технологією PictBridge, яка дає можливість користувачеві виводити зроблені ним знімки з камери відразу на принтер, минаючи комп’ютер, і таким чином полегшує друк фотографій. Також в комплект входить чохол для фотокамери, USB-кабель, AV-кабель, що дозволяє підключати камеру безпосередньо до телевізора та переглядати зроблені знімки на великому екрані. Моделі сумісні з картами пам’яті SD Card/SDHC Card.