Нова графічна станція Desten 3D 100CX

412

Компанія Desten оголосила про розширення лінійки графічних станцій Desten eXtreme.

Нова модель Desten eXtreme 3D 100CX створена для професіоналів, що працюють з пакетом програм Adobe Creative Suite 4. Завдяки наявності всіх необхідних інструментів, Desten eXtreme 3D 100CX забезпечує швидку, плавну і насичену роботу в Adobe CS4.

Висока продуктивність Desten eXtreme 3D 100CX досягається завдяки використанню графічного рішення Nvidia Quadro CX, двоядерних або чотириядерних процесорів з об’ємом кеш-пам’яті другого рівня до 12 Мб і материнської плати на основі чіпсета Intel P45 c двоканальною системою пам’яті DDR2 до 8 Гб.

Графічна станція Desten eXtreme 3D 100CX спроектована на базі Nvidia Quadro CX, що дозволяє прискорити обробку складних візуальних ефектів в Adobe Premiere Pro CS4 і Adobe After Effects CS4 на рівні GPU. Також ви отримуєте можливість кодування відео в H. 264 формат на блискавично швидких швидкостях, використовуючи спеціальний плагін для Premiere Pro CS4, створений за допомогою технології Nvidia CUDA.

Ви можете задіяти в процесі моделювання кілька дисплеїв завдяки технології Nvidia nView і точно оцінити, як буде виглядати робота на будь-якому з підключених моніторів. Desten eXtreme 3D 100CX підтримує різні вихідні відеоінтерфейси, включаючи два двоканальні DVI для підключення дисплеїв. Також, ви можете розширити список вихідних відеоінтерфейсів, включивши в нього DisplayPort або опціональний некомпрессированный 10 або 12-бітний SDI.

Для зберігання і резервування даних Desten eXtreme 3D 100CX оснащена дисковою підсистемою з інтерфейсом SATA-2, яка в залежності від комплектації складається з одного або декількох жорстких дисків з можливістю об’єднання в масив RAID 0, 1, 5, 10 ємністю до 2 Мб.

За бажанням графічна станція може бути обладнана DVD-ROM або DVD+-RW і картрідером, що підтримує сучасні формати карт пам’яті. Інтегрована мережева карта Gigabit Ethernet забезпечує високошвидкісне підключення до локальної мережі. Для підключення різних медіапристроїв, комп’ютер може бути оснащений портами Fire Wire і USB 2.0.

Desten eXtreme 3D 100CX поставляється з попередньо встановленою ліцензійною копією 32-або 64-бітної Windows Vista Business і комплектується доступною користувальницької документації, а також має всі необхідні сертифікати. Строк гарантії становить 3 роки.

Модель Desten eXtreme 3D 100CX вже зараз доступна для замовлення. Рекомендована роздрібна ціна моделі в базовій конфігурації — від 95 833 руб.