Philips представив новий телевізор серії Design Collection з Ambilight

446

Компанія Philips почала продажі в Росії нового 32-дюймовий РК-телевізора з серії Design Collection. Модель 32PFL7603D оснащена дисплеєм HD Ready, функцію Ambilight і технологією обробки зображення HD Natural Motion.

Ambilight – це запатентована технологія Philips фонової підсвічування РК-телевізора, яка автоматично підлаштовує свої кольори у відповідності з подіями на екрані. Телевізор з функцією Ambilight забезпечує комфортний перегляд, знижуючи стомлює зір контраст між екраном і його оточенням. Крім того, при перегляді телевізора з включеною функцією Ambilight візуально збільшується діагональ екрану.

Телевізор Philips 32PFL7603D з функцією Ambilight оснащений технологією Pixel Plus 3 HD, яка забезпечує зображення, яскравість, природність і реалістичність. Кожен піксель вхідного зображення оптимізується для найкращого поєднання з навколишніми пікселями. Спотворення зображення і шуми в сигналі з будь-якого джерела визначаються і усуваються, що забезпечує чисте і максимально чітке зображення.

Модель 32PFL7603D відображає 4 трлн кольорів і має динамічний контраст 30000:1.

ЖК-телевизор Philips 32PFL7603D

Винайдена технологія Philips HD Natural Motion усуває ривки зображення, помітні при перегляді динамічних сцен, знятих на кіноплівку (з частотою 24 кадру в секунду). HD Natural Motion оцінює рух в зображенні і коректує стрибкоподібні переміщення об’єктів, створюючи віртуальні додаткові «кадри». Результатом є плавне відтворення руху і чудова чіткість, що посилює враження від перегляду.

РК-дисплей WXGA з активною матрицею має дозвіл 1366x768p. Новинка повністю готова до роботи з сигналом високого дозволу (HD) і оснащена 4 HDMI входами, що дозволяє приймати сигнали з таких джерел, як плеєри Blu-ray, супутникові ресивери і сучасні ігрові приставки.

Телевізор 32PFL7603D має функції блокування доступу і обмеження перегляду, таймер і будильник, списки обраних телеканалів. А функція Easylink дозволяє управляти з пульта ДК телевізора одночасно і іншими підключеними до нього пристроями. Ця технологія працює з усіма електронними пристроями з підтримкою HDMI CEC.

РК-телевізор Philips 32PFL7603D надійшов у продаж в Росії за ціною 37 тис. руб.