Nexx NDV-7500: цифрова фоторамка з функціями DVD-плеєра

471

Компанія Nexx Digital випустила нову модель – Nexx NDV-7500. Особливість новинки полягає в тому, що це два пристрої в одному. Цифрова фоторамка і портативний DVD-плеєр.

Nexx NDV-7500 відтворює графіку і відео всіх поширених форматів запису: DVD, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, VCD, DVCD, MP3, PICTURE CD, CD, CD-G, HDCD, CD-R, DRW, MPEG4, WMA.

Nexx NDV-7500 відрізняється оригінальним виконанням (форм-фактор «рамка») і стильним лаконічним дизайном. Габарити пристрою становлять 229x154x29 мм, а вага – 706 р. Модель компактна і легко поміщається в офісі на невеликій ділянці столу, на кухонній полиці або прікроватной тумбочці. Поєднати в одній моделі багатофункціональність і компактність вдалося за рахунок застосування сучасних матеріалів, оригінальної схеми розташування компонентів і за рахунок того, що акумулятор вбудований в корпус пристрою.

Фронтальна частина Nexx NDV-7500 являє собою дзеркальну монолітну поверхню, де центральне положення займає екран з діагоналлю 7 дюймів. Всі елементи управління винесені на верхню торцеву поверхню. На тильній стороні моделі розташована кришка відсіку для дисків і підставка, з допомогою якої NDV-7500 можна встановлювати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Файли з відео або фотографіями можна завантажувати не тільки з дисків, а і з карт пам’яті SD/MMC – модель оснащена слотом для їх читання.

Стандартні роз’єми забезпечують підключення до ТБ, підключення навушників або акустичної системи. NDV-7500 може працювати автономно від акумулятора, від домашньої мережі або від автомобільного прикурювача.