LG випустила новий 32-дюймовий РК-телевізор Full HD

413

Компанія LG випустила на ринок нову модель РК телевізора 32LG5700. Ця новинка є продовженням популярної 5000-ї серії.РК-телевізор LG 32LG5700

Незважаючи на невеликий дюйм, 32LG5700 володіє всіма необхідними для сучасного телевізора характеристиками: Full HD, динамічна контрастність 50 000:1, яскравість 500 кдкв.м, Intelligent Sensor, приховані динаміки, функція Clear Voice, 3 входи HDMI вер. 1.3.

Телевізор 32LG5700 створений на базі повноформатної рідкокристалічної панелі високої чіткості (1080p). За допомогою технології Intelligent Sensor він аналізує навколишній простір і світло, забезпечуючи оптимальне зображення для глядачів.

Аудіо/відео налаштування (AV Mode) телевізора 32LG5700 оптимізують зображення для режимів Кіно, Спортивні події та Ігри. Просте натиснення кнопки дозволить глядачам побачити більше живу картинку і відчути себе як у справжньому кінотеатрі або на стадіоні.

Експертний режим (Expert Mode), сертифікований Інститутом атестації якості зображення ISF (Imaging Science Foundation), відповідає за тонке налаштування зображення на професійному рівні. Він зробить зображення для особливих умов приміщення, пропонуючи до 25 додаткових функцій налаштувань порівняно з іншими наборами.

Коефіцієнт динамічного контрасту 50,000:1 робить відтінки чорного глибше, білого – яскравіше, а колір – жвавіше.

Для кращої якості звуку в телевізор 32LG5700 вмонтовані непомітні динаміки. Динаміки розташовані по периметру телевізора. Традиційні підсилювачі динаміків і пов’язані з ними грати також відсутні.

Технологія Clear Voice (Виразний Голос) перетворює звуковий баланс для посилення людського голосу і, розпізнаючи його частоти (100 Гц – 12 кГц), знижує фоновий шум. Завдяки Clear Voice глядачі не пропустять ні слова.

Три входи HDMI версії 1.3 дозволяють підключати цифрові відео – та аудіо пристрою, такі як DVD-програвачі, блоки прийому кабельного телебачення та ігрові панелі і виключають такі перешкоди як кольорові смуги, створюючи об’ємне, реалістичне зображення.

Модель з’явилася у продажу за ціною 30 тис. рублів.