Netgear представила першу в світі 4-діапазонну wifi 6e mesh систему вартістю 1500 доларів

43

Скільки б ви заплатили за одну з найшвидших домашніх бездротових мереж? більше, ніж ви заплатили за свій комп’ютер або телефон? якщо так, то у компанії netgear є рішення.

Компанія представила, як вона стверджує, першу чотирьохдіапазонну мережеву систему wifi 6e-orbi quad-band mesh wifi 6e. Заплативши вражаючі 1500 доларів за комплект з трьох пристроїв , ви отримаєте 10,8 гбіт/с загальної пропускної здатності в діапазонах 2,4 ггц, 5 ггц і 6 ггц, плюс транзитний діапазон для підтримки чистоти основних частот.

Комплект з трьох пристроїв забезпечує максимальну площу покриття близько 800 кв. Метрів, а порт wan ethernet тепер підтримує швидкість до 10 гбіт/с.відповідно, на маршрутизаторі і сателітах є більше портів ethernet 2,5 гбіт/с для поліпшення пропускної здатності для дротових пристроїв. Можна створити до чотирьох окремих мереж wifi, включаючи мережу “тільки 6e”, щоб забезпечити роботу нових пристроїв на повній швидкості.

Комплект доступний для попереднього замовлення вже зараз, а дата поставки – 29 жовтня. Додаткові сателіти продаються по $599. Сума гігантська за будь-якими мірками, якщо говорити про wifi обладнанні для будинку або офісу. Залишилося тільки знайти застосування цим можливостям.