Wooting представила нову аналогову клавіатуру 60he

37

Компанія wooting, відома ентузіастам комп’ютерних аксесуарів своєю інноваційною аналоговою клавіатурою wooting one, повідомила про збір необхідних коштів на випуск її оновленої версії – клавіатури wooting 60he. У ній продовжують розвиватися інноваційні ідеї, пов’язані з новою конструкцією клавіатурних кнопок. Випуску нової моделі з нетерпінням чекають багато шанувальників.

Відзначається, що виробнику вдалося продемонструвати яскравий комерційний успіх вже на старті. При випуску 60he компанія wooting пішла по шляху краудфандингу. Однак майданчиком для збору фінансових коштів були обрані не традиційні kickstarter або indiegogo, а власний веб-сайт. Це, безсумнівно, був ризик, але запущена кампанія досягла своєї мети протягом перших 12 годин після запуску.

Вартість wooting 60he для тих, хто залишить попереднє замовлення на нову клавіатуру, складе від 154,99 євро (включаючи пдв). Реальна рекомендована роздрібна ціна цієї клавіатури виявиться на рівні 169,99 євро, тобто зараз можна залишити замовлення з 10% знижкою. Доставка намічена на другий квартал 2022 року.

Новизна клавіатур wooting полягає в тому, що в них використовуються аналогові механічні кнопки. Вони дозволяють натискати трохи слабкіше або сильніше і утримувати натиснуту кнопку на проміжному рівні. Цим вони відрізняються від класичних цифрових клавіатур, кнопки яких працюють як перемикачі: натиснуто – не натиснуто.

На звичайних клавіатурах неможливо керувати силою натискання, що є серйозним обмеженням, наприклад, для ігрового процесу. Наприклад, в гоночних симуляторах на цифровій клавіатурі неможливо натиснути кнопку трохи слабкіше і утримувати її, щоб повернути кермо на невеликий кут. Клавіатури wooting позбавлені цього недоліку.

Клавіатура має зменшений форм-фактор-60% від стандартного розміру. Це робить її зручною для носіння і мобільного використання.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також:

roccat і oakley випустили геймерські дизайнерські окуляри з діоптрією