LG PG7000: плазмовий телевізор з контрастністю 1 000 000:1

468

Компанія LG Electronics представила нову плазмову панель – PG7000.
Завдяки фірмовій одношаровій технології, він виглядає як цільний аркуш тонованого скла.

Модель PG7000, з діагоналями екрану в 50 – і 60-дюймів, зібрана на основі повноформатної HD-панелі з розгорткою 1080p (Full HD), що забезпечує максимально високий дозвіл зображення. Модель має динамічну контрастність 1 000 000:1, що забезпечують точну передачу відтінків чорного і білого. Більш того, зображення покращено за рахунок частоти оновлення в 600 Гц і часу відгуку, рівного 0,001 мс.

Як і в інших телевізорах LG, в моделі PG7000 використовується процесор Dual XD, оптимізує якість зображення під будь-який контент. Спеціальні аудіовізуальні режими – кіно, гра і спорт – покращують якість перегляду і вибираються простим натисненням кнопки на пульті дистанційного керування.

Технологія Super Bright Panel забезпечує найвищу динамічну контрастність 1 000 000:1 і робить зображення чітким і яскравим, усуваючи при цьому відблиски завдяки мінімальному світловому відображенню. Додавання кобальтового синього барвника до ахроматическому кольором попередніх панелей забезпечує захист кольорів без балансу білого і реалістичність зображення без отсвечивания навіть при яскравому освітленні.

Технологія LG Clear Voice, використовувана для модельного ряду PG7000, модифікує звуковий баланс для того, щоб виділити людські голоси і провести їх через фоновий шум, таким чином, вирішується основна проблема, коли об’ємний звук формату 5.1 мікшується для програвання через 2-канальну аудіосистему.

Технологія Invisible Speakers використовує всю лицьову поверхню PG7000 як резонансної панелі, не порушуючи при цьому гармонії зовнішнього вигляду телевізора.

У PG7000 компанія LG максимально спростила підключення всіх пристроїв і відеоджерел. Наприклад, передбачена функція підключення Bluetooth, що дозволяє глядачам переглядати фотографії і слухати музику, що зберігається на сумісних з PG7000 пристроях, або підключати навушники Bluetooth і не плутатися в з’єднувальних кабелях. Не забуті USB-роз’єм, card reader і 4 порти HDMI 1.3, забезпечують найвищу якість, совместимось і допомагають усунути колірні смуги на екрані, створюючи м’які тональні і кольорові переходи.

Модель PG7000 має внутрішню неотражающую пористу структуру, мінімалізуючу відблиски, зазвичай викликаються яскравим зовнішнім освітленням. Це допомагає глядачам концентрувати свою увагу на екрані, а не на самому телевізорі.