Lotus офіційно представив спорткар Eagle

514

Виробник спортивних автомобілів Lotus опублікував перші офіційні фотографії і інформацію про нової моделі Eagle – першої новинку компанії за 13 років.

Неймовірно простий і лаконічний, але при цьому дизайн, що запам’ятовується середньомоторного купе обіцяє зробити Eagle такою ж популярною моделлю, як і з’явилася в 1995 році Elise. Автомобіль з посадковою формулою 2+2 оснащений 3,5-літровим V6 виробництва Toyota, що розвиває потужність 280 л. с. Як зазначив виконавчий директор Group Lotus Майк Кімберлі, інженери компанії не гналися за граничними швидкостями, воліючи працювати над керованістю і стійкістю автомобіля. В результаті Lotus Eagle розганяється до 100 км/год за 5 секунд, а максимальна швидкість обмежена на позначці 258 км/ч.

Цікаво відзначити, що спорткар з’явиться у великій різноманітності версій. Крім чотиримісного купе, буде випущено і двомісне, а також кабріолет і родстер. Загальний тираж” Eagle буде обмежений двома тисячами примірників на рік. Перші з них будуть доставлені покупцям навесні 2009-го, повідомляє Autonews.