Moto edge x30 стане першим у світі смартфоном з чіпсетом snapdragon 8 gen 1

27

На 9 грудня намічений випуск moto edge x30, який може стати першим у світі смартфоном , оснащеним новим флагманським чіпсетом snapdragon 8 gen 1. Це дозволить, як мінімум, оцінити новий чіпсет у справі на масовій серії і дізнатися, чи дійсно він володіє такою феноменальною продуктивністю, як очікують експерти.

Модель moto edge x30 буде цікава і рядом інших функцій. Тепер цей бренд належить lenovo, яка збирається розвивати його як лідера продажів. А оскільки модель moto edge x30 буде ставитися до флагманської серії, то всі характеристики теж цікаві.

Згідно з інформацією, розміщеною на постерах, що вже з’явилися, moto edge x30 прикрашатиме 60-мегапіксельна селфі-камера. За своїм дозволом вона перевершить навіть основну 50-мп камеру телефону.

Незрозумілий парадокс-основна камера слабкіше камери для селфі? зовсім ні. Секрет в тому, що нова модель буде мати на задній стороні не одну, а дві камери з роздільною здатністю 50 мп кожна. Разом з таким потужним блоком камер виявиться встановлений невеликий датчик на 2 мп для макрозйомки.

Moto edge x30 буде оснащений акумулятором ємністю 5000 маг. Він отримає підтримку швидкої зарядки потужністю 68 вт. Lenovo також підтвердила, що екран moto x30 забезпечить 10-бітну глибину кольору, підтримку hdr10 + і частоту оновлення 144 гц.

Селфі-камера розміститься в круглій виїмці на фронтальній поверхні. У дизайні очікується також дві поліровані планки обводів, зверху і знизу.

За даними, введеними при сертифікації tenaa, moto edge x30 оснащений 6,67-дюймовим oled-дисплеєм з роздільною здатністю fhd+. Об’єм оперативної пам’яті – 6 / 8 / 12 / 16 гбайт, обсяг основної пам’яті – 64 / 128 / 256 / 512 гбайт.

Смартфон буде поставляється з попередньо встановленою ос android 11 або 12 на базі my ux 3.0.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: