Nokia анонсувала телефон 6212 з підтримкою системи NFC

507

Фінська Nokia сьогодні представила поповнення в своєму мобільному ряді – стільниковий апарат Nokia 6212. Родзинка телефону полягає в підтримці 3G і вбудованої технології Near Field Communication (NFS), за допомогою якої телефон знаходить додаткові можливості, наприклад, апарат можна використовувати в якості електронного проїзного квитка або засоби для мобільних платежів.


Nokia анонсувала телефон 6212 з підтримкою системи NFC

Система NFC спочатку замислювалася як технологія простого обміну даними між електронними пристроями. Так, отримавши підтримку ТАС-тегів користувачі зможуть безпосередньо отримувати аудіофайли або іншу інформацію прямо на мобільний телефон. Активується система також, Bluetooth або FM-приймач.

“При наявності іншого телефону з NFC користувачі зможуть без проблем обмінюватися даними, контактами, фотографіями або відео”, – кажуть у Nokia.

Одна з найбільш цікавих сфер застосування 6212 полягає в його використанні в якості електронного квитка. При наявності системи видачі електронних квитків, технічні дані, що представляють собою цифровий аналог квитка, передаються на телефон по бездротовому каналу, надалі цю інформацію буде можливо вважати на точці контролю. Разом з тим, для роботи телефону в подібному режимі апарату потрібно спеціальний софт, який буде забезпечувати шифрування інформації при передачі.

Крім цього, новинка йде з 2-мегапіксельною камерою, 2-дюймовим QVGA-дисплеєм, музичним плеєром і приймачем. Вартість Nokia 6212 – 200 євро без податків і націнок. Початок продажів заплановано на осінь 2008 року, повідомляє CyberSecurity.