Випущена ексклюзивна партія розумних годинників oneplus watch harry potter limited edition

26

Компанія oneplus випустила ексклюзивну партію розумних годин oneplus watch harry potter limited edition з символікою гаррі поттера. Партнером випуску стала компанія warner bros. Consumer products (wbcp).

Чутки про цей випуск ходили ще кілька місяців тому. Дізнатися про майбутній анонс вдалося завдяки дослідженню apk-файлів програми oneplus health. Дослідники знайшли там згадку відповідної назви в списку сумісних версій. Пізніше ці чутки підтвердилися, і ентузіасти з нетерпінням чекали події. Воно нарешті відбулося.

Дизайн циферблатів розумних годин oneplus watch harry potter limited edition передбачає використання культового логотипу гаррі поттера-він з’являється вже при включенні годин. Вид циферблата можна динамічно замінити і налаштувати його інтерфейс під стиль одного зі знаменитих будинків хогвартса – гріффіндор, хаффлпафф, слизерин або равенкло.

Годинники поставляються з налаштовуваними шрифтами, анімацією і значками на екрані меню. Кожен з сюжетів натхненний чарівним світом саги про гаррі поттера.

Разом з розумним годинником поставляється ремінець з веганської шкіри з тисненим гербом хогвартса. За задумом виробника, це додасть особливий присмак культу, який не підвладний часу. Корпус виготовляється з матеріалу, стійкого до корозії. На кнопці живлення нанесена спеціальна насічка, що нагадує про знаменитий шрам гаррі поттера.

Що стосується технічних характеристик, то годинник oneplus поставляється з 1,39-дюймовим amoled-дисплеєм. Вони здатні відстежувати рівень кисню в крові, приймати gps-сигнали, забезпечують водонепроникність до 5 atm, що дозволяє занурюватися в годиннику під воду на глибину до 50 м.відповідність вимогам стандарту ip68 забезпечує високу пилонепроникність.

Годинники поставляються з 4 гбайтами автономної пам’яті, 2 гбайта якої фактично витрачаються під роботу ос. Решта 2 гб доступні для зберігання понад 500 пісень.

Для зарядки на один день роботи досить підключити живлення протягом всього 5 хвилин. Щоб не думати про зарядку протягом тижня, досить зарядити годинник протягом 20 хвилин.

Oneplus watch harry potter limited edition продаються за ціною близько 17 000 руб. На сайті oneplus.in.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також: