Meijin Extreme Liqiud Edition: компютер з водяним охолодженням

403

Компанія Meijin оголосила про початок випуску комп’ютерів з рідинним охолодженням системи і реалізованим розгінним потенціалом і представила перший комп’ютер Meijin Extreme Liqiud Edition.

Модель оснащена вбудованою системою водяного охолодження і реалізованим розгінним потенціалом (частота процесора у новинки досягає 4.2 ГГц).

В основі комп’ютера материнська плата з набором мікросхем Nvidia nForce 790i Ultra SLI, новітні відеокарти Nvidia GeForce GTX280 (шина пам’яті 512 bit, 240 потокових процесорів, частота ядра 602 МГц, пам’яті – 2214 МГц), включених в режимі SLI і 8 Гб двоканальної пам’яті DDR3 з архітектурою і пропускною здатністю 12800 Гбіт/сек.

Доповненням є універсальний пристрій BD-RW, яке відтворює і записує Blu-Ray, DVD – і CD-диски, а також звукова карта Creative X-Fi Xtreme Gamer. Виробник не забув і про інші характеристики: TV-вихід, гігабітна мережева карта, пристрій зчитування з цифрових карт пам’яті і т. д.

Крім попередньо встановленою 64-розрядної операційної системи MS Windows Vista Ultimate в комплект увійшли програми Acronis True Image для повного резервного копіювання і антивірус Agnitum Outpost Security Suite Pro.