Медіацентр Desten eStudio 1125QM

664

Компанія Desten оголосила про випуск медіацентру Desten eStudio 1125QM на базі процесора Intel Core2 з технологією Viiv. Desten eStudio 1125QM – флагманська модель в лінійці техніки класу hi-end.

Медіацентр Desten eStudio 1125QM забезпечує можливість прийому радіо – і телевізійного сигналу, традиційного та кабельного ТБ-мовлення, а також роботи з медіаконтентом (створення, управління та зберігання).

Високопродуктивний процесор Intel Core2 Quad Q9300, що працює з тактовою частотою 2,5 ГГц (ядро – 45 нм, кеш L2 — 6 Мб) в поєднанні з потужним графічним прискорювачем Nvidia 9600GT дозволяють отримати високу якість зображення і обробляти одночасно кілька потоків ресурсномістких завдань. Завдяки цьому користувачі можуть, наприклад, грати в самі вимогливі до обчислювальних ресурсів гри, одночасно завантажуючи музику або фільми з мережі Інтернет.

Графічна карта, оснащена 512 Мб відеопам’яті GDDR3, повністю сумісна з новими API DirectX 10 (повна підтримка Windows Vista), підтримує технологію Nvidia PureVideo HD.

Можливість підключення зовнішньої системи зберігання даних, а також наявність дискової підсистеми, побудованої з використанням інтегрованого RAID-контролера Intel Matrix Storage RAID c інтерфейсом SATA II, що забезпечують зберігання і резервування всього існуючого в будинку цифрового контенту. Жорсткі диски об’єднані в RAID-масив Intel Matrix RAID, поєднують швидкість RAID-масиву рівня 0 і надійність RAID-масиву рівня 1.

Система оснащена двома модулями пам’яті DDR2-800 SDRAM по 1024 Мб кожен, що працюють в двоканальному режимі. Використання сучасних технологій, в числі яких апаратне прискорення кодеків Н.264, MPEG-2 і WMV при відтворенні відео високої роздільної здатності дозволяє отримати неперевершену якість зображення, при цьому мінімізуючи завантаження центрального процесора. Спеціально спроектована система охолодження відеокарти дозволяє знизити рівень шуму до 38 дБА (максимальне значення).

Однією з особливостей медіацентру Desten eStudio 1125QM є те, що після початкового завантаження комп’ютера і активації функції Viiv, можна миттєво перевести ПК в інший режим роботи, причому він буде виконувати певні завдання навіть у вимкненому стані. Наприклад, вимкнувши ПК, що знаходиться у вітальні, можна слухати в спальні зберігається на його диску музику, яка буде передаватися стереосистеми за допомогою цифрового мультимедійного адаптера.

Медіацентр Desten eStudio 1125QM має великий набір контролерів і підтримуваних ними інтерфейсів. Гігабітний мережевий Ethernet-інтерфейс (роз’єм RJ-45), набір портів USB 2.0 (два на передній і шість на задній панелі медіацентру), можливості яких доповнює пара портів IEEE 1394а (один розташований на передній, а другий — на задній панелі). Звукова карта Creative X-Fi Xtreme Audio з найпотужнішим у світі аудіопроцесором X-Fi дозволяє відтворювати сверхреалистичный об’ємний звук як через звичайні навушники, так і через багатоканальну аудіосистему. Комунікаційні можливості медіацентру доповнює бездротова карта Wi-Fi, що дозволяє працювати в бездротових мережах стандарту 802.11 b/g/n. В комплект поставки медіацентру входить оригінальна антена, поліпшує якість бездротового з’єднання внутрішнього адаптера. Використовуваний в медіацентрі FM/TV-тюнер c апаратним Mpeg2 кодеком дозволяє приймати радіосигнал FM-діапазону і програми стандартного телемовлення.

Медіацентр Desten eStudio 1125QM оснащений пристроєм для читання флеш-карт, що дозволяє працювати з більшістю форматів (MS, SD/MMC, CF/MD, XD/ SM), а також мультиформатним пишучим DVD-приводом або (як опція) Blu-Ray приводом. Система Desten eStudio 1125QM допускає застосування семи повнорозмірних карт розширення, для встановлення яких можуть використовуватися три слоти PCI, два слоти PCI Express x1 і по одному слоту PCI Express x16 і PCI Express x4. Безліч варіантів і зручність установки додаткових компонентів системи стало можливим завдяки продуманому дизайну корпусу.

7-дюймовий сенсорний РК-дисплей, розташований на лицьовій панелі (максимальна роздільна здатність 1024×768 пікселів), що відображає різну інформацію про роботу системи, таку як: графічний еквалайзер, гучність, завантаження CPU, відомості про роботу вентиляторів (при цьому можна регулювати швидкість їх обертання), швидкість мережевого з’єднання, час. Для управління всіма цими функціями немає необхідності користуватися мишкою або клавіатурою — досить легкого дотику до іконок і віртуальних кнопок вбудованого дисплея (підключення монітора в даному випадку необов’язково, комп’ютером можна керувати за допомогою сенсорного екрану).

На передній панелі розташований набір мультимедійних кнопок для управління програмним медіаплеєром і ручка управління звуком (дозволяє регулювати гучність, вмикати та вимикати звук). Завдяки входить в комплект поставки пульта дистанційного керування, можна не тільки управляти відтворенням мультимедійного контенту в Windows MediaCenter, але і включати або виключати всю систему.

В комплект поставки входить бездротова клавіатура, в якій передбачена функція управління медіацентром.

Медіацентр Desten eStudio 1125QM поставляється з операційною системою Microsoft Windows Vista Home Premium.

Рекомендована роздрібна ціна в базовій комплектації складає 52,5 тис. руб.