Захищений ноутбук Desten CyberBook S855

498

Компанія Desten оголосила про розширення лінійки захищених ноутбуків Desten CyberBook новою моделлю Desten CyberBook S855.

Захищений ноутбук Desten CyberBook S855 представлений на базі чіпсету Intel 965GM і процесора Intel Core2 Duo. Ноутбук має широкоформатним екраном з матрицею 15,4 дюйма з глянцевим покриттям, що робить зображення яскравим і чітким. Бездротовий мережевий адаптер стандарту 802.11 a/g в будь-який час забезпечить доступ в Інтернет. Крім того, в ноутбуці передбачено опціональна установка модуля 3G, за допомогою якого можна підключатися до мережі через оператора стільникового зв’язку.

Ноутбуки Desten CyberBook розроблені для користувачів, чиє життя протікає в умовах, далеких від ідеальних, або чия професія пов’язана з роботою у несприятливих умовах, а також з частими відрядженнями. З одного боку, Desten CyberBook S855 здатний виконувати функції стандартного ноутбука, з іншого — бути настільки витривалим”, наскільки цього вимагають умови роботи поза офісом.

Desten CyberBook S855 має вагу, порівнянний зі звичайними ноутбуками (3 кг зі стандартним акумулятором і 3 кг 200 г з додатковою батареєю), крім того, він володіє підвищеною віброзахисту і переносить падіння з висоти до 1 метра. Клавіатура, сенсорна панель і кнопки управління захищені від впливу пилу і вологи, що дозволяє забезпечити безперебійну роботу в екстремальних умовах (пило – та вологозахищеність відповідають Європейському стандарту захисту IP311). Корпус, виконаний з магнієвого сплаву і зміцнений ребрами жорсткості з особливо міцного композиту, забезпечує захист від ударів і механічних впливів.

Застосування сучасних матеріалів і технологій дозволило зробити корпус особливо легким і міцним, а також захищеним від подряпин, потертостей і сколів навіть при жорстких умовах експлуатації. Верхня кришка спроектована таким чином, що надійно захищає РК-матрицю при ударах і сильному здавлюванні. Антишоковое кріплення захищає матрицю від ушкоджень за рахунок ударо – і вібропоглинаючої підвіски, а кутові вставки з композитного матеріалу роблять Desten CyberBook S855 ще більш стійким до впливів.

Ноутбук Desten CyberBook S855 дозволяє здійснювати будь-які види зв’язку, як через традиційні дротові канали (телефонна лінія і локальна мережа Ethernet, що дозволяє передавати дані зі швидкістю до 1 Гб/с), так і по бездротових мереж (Wi-Fi, Bluetooth), а за допомогою вбудованих веб-камери з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя і мікрофона можна організувати відеоконференцію, коли це необхідно. Для передачі великих обсягів відеоінформації в реальному часі Desten CyberBook S855 має інтерфейс mini FireWire (IEEE 1394). Три порти USB 2.0, порт IEEE 1394, слот для Express Card, записуючий оптичний привід Multi-DVD, кардрідер «чотири в одному» забезпечують можливість з’єднання з ноутбуком великого числа зовнішніх пристроїв, а також дозволяють передавати інформацію по різних каналах. Завдяки COM-порту RS-232C, необхідному для підключення нестандартного обладнання, DESTEN CyberBook S855 може використовуватися в складі пересувних лабораторій.

Ударостійкий корпус батареї здатний витримати падіння з середньої висоти без яких-небудь внутрішніх пошкоджень пристрою. Також в батареї передбачена захист від надмірного навантаження мережі, стрибків напруги і перегріву. Для зниження споживання електроенергії використана спеціально розроблена система охолодження з негативним зворотним зв’язком, що дозволяє значно збільшити час автономної роботи.

Замок на оптичному приводі захищає від довільного висування лотка при ударі. Гумові заглушки захищають від потрапляння пилу і вологи роз’єми для підключення до мережі і до телефонної лінії.

Ноутбуки даної серії задовольняють вимогам американського військового стандарту MIL-STD 810F2.

Стійкість до механічних ударів і падінь відповідає стандарту MIL-STD-810F, метод 516.5, процедура IV3.

Стійкість до вібрації і ударів відповідає стандарту MIL-STD-810F метод 514.5, процедура I4.