LG KF350: розкладачка з 3-мегапіксельною камерою

582

Компанія LG Electronics представила новий ефектний телефон KF350 з незвичайним дизайном і актуальними мультимедійними функціями.

Зовнішня панель телефону виконана з високоякісного напівпрозорого пластику, що приховує під собою рельєфний візерунок. Родзинкою KF350 є динамічна діодна підсвітка, яка яскраво фарбує зовнішню панель різними візуальними ефектами: при відкритті і закритті, вхідному і вихідному дзвінку, прийом смс, прослуховування музики і багато іншого. Особливо виділяється вічко 3-мегапіксельної камери, розташований над прихованим доданими дисплеєм, здатним відображати різні події: час, вхідні номери, прийом SMS, будильник і пр.

LG KF350

Телефон має дисплей (2,2 дюйма роздільною здатністю (240х320 пікселів), що відображає 262 тис. квітів. Прослуховувати музику можна за допомогою аудіо-плеєра, відтворює будь-який сучасний формат: MP3, AAC, AAC+, EAAC+, WMA, а також FM радіо. Bluetooth 2.0 і USB 2.0 роблять зручним з’єднання телефону з іншими пристроями. Апарат також підтримує змінні карти пам’яті формату MicroSD.

LG KF350

KF350 буде доступний на російському ринку в двох колірних рішеннях: ніжно рожевому і блакитному. У продажу новинка з’явиться в жовтні за орієнтовною роздрібною ціною 7,6 тис. рублів.