У Росії стартували продажі FIAT Bravo

452

Компанія «Северсталь-авто», офіційний імпортер і виробник автомобілів FIAT на території Росії, оголошує про початок офіційних продажів FIAT Bravo.


У Росії стартували продажі FIAT Bravo
В России стартовали продажи FIAT Bravo
У Росії стартували продажі FIAT Bravo

На російський ринок будуть поставлятися тільки самі потужні модифікації Bravo, оснащені новими турбонаддувными бензиновими двигунами об’ємом 1,4 літра (серія T-JET), які, в залежності від налаштувань, розвивають 120 або 150 л. с.

У базове оснащення всіх Bravo входять від 2 до 7 надувних подушок, регулювання керма в двох площинах, численні електронні системи безпеки (ABS, система стабілізації ESP з функцією допомоги при рушанні на ухилі, противобуксовочная система ASR), активні підголовники, протитуманні фари і багато іншого обладнання. Гарантія на автомобіль складає 2 роки без обмеження пробігу. Ціни FIAT Bravo стартують з позначки 655 тис. руб.

FIAT Bravo – перший автомобіль італійського концерну, який несе на собі нову емблему марки, виконану в червоних тонах. Паралельно із запуском моделі, в Росії вводиться новий корпоративний стиль FIAT, який буде використовуватися в оформленні національної дилерської мережі та комунікації бренду.