Philips випустив навушники з кристально чистим звуком

403

Компанія Philips представила на російському ринку новинку – навушники SHE9850. Завдяки перетворювача Balanced Armature, професійної налаштуванні і конструкції Angled Acoustic ці навушники надають чисте, детальне, прозоре звучання з поліпшеною якістю на високих частотах. Акустична параметри Philips iLab забезпечує професійну якість звучання.


Philips випустив навушники з кристально чистим звуком
Philips выпустил наушники с кристально чистым звуком
Philips випустив навушники з кристально чистим звуком

Ергономічна конструкція Angled Аcoustic забезпечує природне прилягання до вушної раковини Наявність надм’яким силіконових накладок 3-х розмірів дозволяє підібрати відповідні накладки для кожного користувача. Спеціальна форма і піноматеріал, що використовуються для подушечок вуха, гарантують максимальний комфорт за рахунок їх ідеальної підгонки. Вони запобігають витік звуку і забезпечують щільну і надійну посадку, що дозволяє прослуховувати музику на комфортною, а не максимальної гучності.

Корпус навушників виготовлений з високоякісного металу. Він захищає від небажаної вібрації і забезпечує точну передачу звуку, оптимальний рівень басів і чіткий тон на середніх і високих частотах.
Плоский металевий захисний футляр містить відсіки для акуратного зберігання навушників і кабелю в згорнутому вигляді, а також місце для накладок з піноматеріалу. Зовнішня тверда поверхню футляра, виготовлена з високоякісного матеріалу, забезпечує додатковий захист для навушників, коли вони не використовуються.

У продаж навушники надійдуть в Росію в березні за рекомендованою роздрібною ціною 3500 руб.