Logitech анонсував спортивний ігровий кермо для приставки Wii

455

Швейцарська компанія Logitech представила спортивний ігровий руль Logitech Wireless Speed Force.

Новий ігровий кермо від Logitech є першим ігровим кермом для популярної ігрової платформи Wii, має ліцензію Nintendo і сумісний з відомою грою Need for Speed Undercover від компанії Electronic Arts. Також кермо підтримує інші комп’ютерні автоперегони для приставки Wii.

Бездротовий ігровий кермо зі зворотним зв’язком по зусиллю Logitech Wireless Speed Force простий в установці і зручний у зберіганні; він виконаний у єдиному блоці, який зручно використовувати, сидячи на дивані, кріслі або навіть на підлозі в кімнаті. Вбудовані засоби керування прискоренням та гальмуванням (газ/гальмо) розташовуються на самому кермі, а розкладаються підстава для розміщення на колінах легко піддається регулюванню, забезпечуючи комфортну гру і не вимагаючи використання столу. Крім того, знайома користувачам Wii панель керування дозволяє легко орієнтуватися в ігрових меню.

При підключенні ігрового керма Logitech Wireless Speed Force до консолі не використовуються сполучні кабелі, що повністю усуває безлад на робочому столі. Завдяки бездротовій технології зв’язку на частоті 2,4 ГГц можна насолоджуватися грою без будь-яких затримок, розташовуючись при цьому не далі 10 метрів від консолі. Для початку автоперегонів досить просто підключити USB-приймач до приставки Wii, підключити кабель живлення, вставити диск Need for Speed: Undercover, відрегулювати кріплення в зручному положенні і чекати початку автогонки. При цьому не потрібно який-небудь додатковий монтаж або складання. Після того як гра закінчена, можна прибрати USB-приймач в спеціальний відсік у нижній частині керма.

Logitech Speed Force Wireless

На відміну від вібраційного або звуковий зворотного зв’язку, зворотний зв’язок по зусиллю створює точно спрямовану, відчутну зворотний зв’язок, яка моделює сили, що діють на автогонщика. Завдяки використанню новітнього програмного забезпечення та електронних засобів, зворотний зв’язок по зусиллю передає рух ігрового керма, ніби він дійсно піддається впливу реальних фізичних сил і навантажень.

Бездротовий ігровий руль Logitech Wireless Speed Force очікується у продажу в США і Європі на початку листопада за рекомендованою роздрібною ціною 80 доларів.